Akbank Direkt Kredi


İhtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok daha uygun koşullarda  kredi kullanma imkanı sunan Akbank aynı zamanda teknolojiyi en etkin kullanan bankalar arasında da ilk sıralarda yer almaktadır.

Özellikle de internetten kredi başvurusu ve şubesiz kredi kullandırımı konusunda öncü pek çok hizmete imza atan banka her geçen gün sunduğu bu hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Akbank internet sitesi üzerinden sunulan online kredi başvuru hizmeti ise Akbank direkt kredi olarak anılmaktadır. Akbank müşterisi olan kişiler Akbank internet şubesi üzerinden direkt olarak şubeye gitmeden kredi kullanımlarını gerçekleştirme imkanına sahipken Akbank müşterisi olmayan kişiler için ise internetten kredi başvuru formu doldurulmasına izin verilmektedir.

Yapılan başvuru kimlik numarası üzerinden değerlendirilmekte olup Akbank kredi başvuru sonucu başvuru esnasında bildirilen telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilmekte olup kredi ön onayı alan kişilerin Akbank ihtiyaç kredisi evrakları ile şubeler üzerinden kredi kullandırımları sağlanmaktadır. Akbank direkt kredi başvuru reddi yaşayan kişilerin ise kredi notu sorgulaması yaparak kredi not ortalamasına göre kredi başvurularını revize ederek tekrarlamaları kredi onayı almalarını sağlayacaktır.

5 Yorum

 1. Sevil

  Ağustos 12, 2016 at 11:28 pm

  Akbank direkt kredi için internet şubesinden başvuru yapılabilmektedir.

 2. Sevim

  Ağustos 12, 2016 at 11:29 pm

  Akbank direkt kredisinin faiz oranları oldukça düşük bu yüzden herkes tercih edebilir.

 3. Sevtap

  Ağustos 12, 2016 at 11:29 pm

  Bankanın internet sitesini ziyaret ederek kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve 1-2 dk içinde cevabı öğrenebilirsiniz.

 4. Seylan

  Ağustos 12, 2016 at 11:30 pm

  Akbank’ın herhangi bir şubesine giderek kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 5. Seyyal

  Ağustos 12, 2016 at 11:31 pm

  Eğer kredi notunuz yüksekse ve sorunsuzsa kolaylık Akbank’ın Direkt kredisinden yararlanabiliyorsunuz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir