5 Bin TL Kredi Çekmek İstiyorum


İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin genelde kredi başvurusunda bulundukları tutar 5 bin lira olmaktadır. 5 bin TL kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin sayısal olarak fazla olmaları da bankaların bu tutar için özel kredi kampanyaları düzenlemelerini tetiklemektedir.

İş Bankası 5 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine cazip kredi faiz oranları sunarken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermektedir. Garanti Bankası 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler için ise yüzde 1,35 kredi faiz oranları sunulurken aynı zamanda SMS kredi başvurusu ve internetten ihtiyaç kredisi başvurusu fırsatları sunulmaktadır.

Yapı Kredi 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası için ise Yapı Kredi müşterilerine aynı gün kredi onayı ile başvuruda bulundukları tutar hesaplarına geçirilmektedir. Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka kredi ön onayı tanımlanan tutarların bulunması şartı aranmaktadır. Yine Yapı Kredi Bankası internet şubesi kullanımında bulunabilmeleri için Yapı Kredi internet şubesi şifresi almaları gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir