3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2016 Listesi


Esnafa 30 bin faizsiz kredi şartları

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi paketleri arasında yer alan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi paketleri kişilere nakit ihtiyaçlarını hemen giderirken ödemelerini ise 3 ay öteleme imkanı sunmaktadır.

Peki, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir?

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2016 yılında sayı olarak her geçen gün artarken bunlar arasında en çok tercih edilenlerin başında TEB gelmektedir. 3 ay ertelemeli kredi TEB tarafından yılın her döneminde kullandırılmakta olup bu kredi türü için talep edilen ihtiyaç kredisi faiz oranları çok daha yüksektir.

Yine 3 ay ertelemeli kredi kullanılması durumunda banka ödemeyi hesaplarken kredi vadesinden bu 3 ayı düşerek hesaplama yaptığı için aylık ödeme tutarlı daha da yükselir.

Yani 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişinin 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar üzerinden kredi kullanması durumunda ihtiyaç kredisi hesaplama işleminde kredi tutarı 33 aya bölünerek hesaplanmaktadır.

Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almakta olup bu kredi paketi dönemsel kredi kampanyaları dahilinde kullanıma sunulmaktadır.

1 Yorum

  1. Mehmet

    Temmuz 3, 2016 at 5:28 am

    7500TL Kredi çekmek iştiyorum 3ayertemeli vadesi 36ay ve reklam verdiğiniz günlük 9TL den çekebilirmiyim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir