Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi


İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kampanyası tam size göre. İhtiyaç kredisi başvuru tutarını tam ihtiyacı kadar tutan bu nedenle de içerisinden ihtiyaç kredisi dosya masrafı gibi kesintilerin yapılmasını istemeyen kişiler için özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi paketi ile kredi başvuru tutarınız tam olarak ödenir ve içerisinden kesinti yapılmaz.

Kredi istihbarat ücreti, kredi dosya masrafı gibi farklı isimler altında hiçbir kesinti yapılmadan kredi başvuru tutarı net olarak ödendiği için krediyi kullanan kişi de tüm ihtiyaçlarını tam olarak giderir. Ancak Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin başvurularını şahsen Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Yapılan başvuru Ziraat Bankası müşteri hizmetleri tarafından incelenmekte olup uygun bulunması halinde kredi onayı verilmektedir. Başvurunuzdan önce kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit miktarını belirlemek için Ziraat Bankası kredi hesaplama makinesi üzerinden kredi hesaplama işleminizi gerçekleştirebilir, kredi başvurunuzu buna göre şekillendirebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir