Yılbaşı Kredi KampanyalarıYılbaşı’nda küçük bir tatil kaçamağı mı yapmak istiyorsunuz? Yeni yıla yeni mobilyalarla mı girmek istiyorsunuz? Yeni yıl ile birlikte spor salonuna yazılmaya ne dersiniz? Yılbaşı dönemindeki nakit ihtiyaçlarınız için siz de bankaların yılbaşı kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yeni yıla sadece bir ay kaldı. Şu günlerde de bankaların yeni dönem kredi kampanyaları da şekillenmeye başladı. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınız için siz de bankaların yılbaşı kredi kampanyaları ile ihtiyaç kredisi kullanın. Peki, hangi bankalar yılbaşına özel kredi seçenekleri sunuyor? Bu bankalar arasında İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası, ING Bank, Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank, Finansbank, Odeabank gibi birçok farklı banka yer alıyor. İşte o kampanyalardan bazıları…

Denizbank Yılbaşı Kredisi

%1,29 aylık faiz oranı ile Denizbank’tan yılbaşı kredisi kullanabilirsiniz. 3000 TL’lik nakit ihtiyacınız için aylık 359 TL taksitlerle 9 ayda geri ödeyebilirsiniz. Bu kampanyada kredi dosya masrafı ise sadece 15 TL’dir.

İş Bankası Yılbaşı Kredisi

Yılbaşına özel %1,35 aylık faiz oranı seçeneği sunan İş Bankası’nda 36 aya varan vade seçenekleri ile 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

ING Bank Yılbaşı Kredisi

%1,38 aylık faiz oranları ile yılbaşında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayan banka, bu kampanya kapsamında 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunuyor.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi

%1,69 aylık faiz oranı ile Garanti Bankası’ndan 10.000 TL’ye kadar yılbaşı kredisi kullanabilirsiniz. 24 ay vadeli 10.000 TL yılbaşı kredisi için aylık ödemeniz gereken tutar 526 TL’dir.

21 Yorum

 1. semih

  Kasım 25, 2015 at 2:18 pm

  yılbaşı tatili için bende kredi düşünüyorum görünüşe bakılırsa deniz bank daha uygun görünüyor. deniz bankı deneyeceğim taksit seçeneği vadesi de avantajlı. deniz banktan sonrada ıng bank seçenek olarak değerlendirilebilir bu ara ıng bank kredi konusunda avantajlı olmaya başladı. garant bankasınının da faiz oranı yüksek ama kredi çımayanlara oradan daha kolay kredi çıkabilir o durumdakilerde garantiyi tercih edebilirler.

 2. fatih yalçın

  Kasım 25, 2015 at 2:33 pm

  Faiz oranlarından ziyade mutlaka komisyon oranları ve sigorta tutarlarını da kontrol edin. Söylemeye çalıştığım şey, toplamda ne ödeyeceğinizin hesabını mutlaka iyi yapın. Bazı bankalar faizi düşük gösteriyor ama komisyon tutarları yüksek oluyor. Bazı bankalar ise faizi yüksek görünse de komisyon almamış veya daha düşük miktarlarda almış oluyor. Neticede mutlaka alt toplamda ne ödeyeceğinizi kontrol edin.

 3. canan

  Kasım 25, 2015 at 2:38 pm

  yapı kredi ve halk bankası yılbaşı faiz oranı ne kadar?
  kredi faiz oranı ne kadar ve vade süresi ne kadar?
  dosya masrafı alıyor mu? aya kadar
  maaşa göre taksit ayarlaması yapılabiliyor mu?
  48 aya kadar en düşük faizli ne kadar kredi çekebiliriz?

 4. Aynur

  Kasım 25, 2015 at 2:38 pm

  Yaz aylarında yaşadığım sağlık problemi nedeniyle tatil yapamadım.O yüzden yılbaşında tatil yapmayı planlıyorum. Bankaların yılbaşı kredilerini araştırırken Denizbank’ın yılbaşı kredi kampanyasının aylık faiz oranının düşük ve ödeme taksitlerinin az olduğunu gördüm.Hem nakit ihtiyacımı karşılarım hem de yılbaşında tatil yaparım diye düşündüm ve başvurumu yaptım.Dokuz ayda geri ödeyeceğim ve dosya masrafı da sadece 15 tl tam bana göre.

 5. Ayça Karataş

  Kasım 25, 2015 at 2:59 pm

  Açıkçası büyük iş hacmi olan bankalarla ilgili dönem dönem yaptıkları çeşitli kampanyaları aynı sitede bulabilmek oldukça güzel. Kolaylıkla aranılan bilgiye ulaşılıyor. Böylece artık araştırma için gittikçe daha az kalan zamanımızı en efektif şekilde kullanmamız sağlanmış da oluyor. Araştırmada tek yönlü kalmamak daha detaylı incelemek tüketicinün yararınadır. Bunu sağladığınız için teşekkürler.

 6. tugce

  Kasım 25, 2015 at 3:07 pm

  Yeni yıla girerken yeniliklere kim hayır demez ki. Bankaların bunu düşünerek yeni yıl da yenilik yapma fırsatı vermesi ne kadar güzel. Kredilerin uzun vadeli olması da yapacağımız yenilikler de sıkılmadan ödememize fırsat tanıyacaktır. Kredi çekecek kişilerin yeni yıl kampanyalarını değerlendirmesin de fayda var gibi görünüyor. Yeni yılın getirdiği bu fırsatı kaçırmamak gerek.

 7. burak

  Kasım 25, 2015 at 3:17 pm

  yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun diye öğretilen şarkının bu kadar masraflı olabileceğini kimse tahmin edemez idi. insanların yeni yıla ne şekilde girerlerse yeni senenin bu denli süreceği inancı yönünde ki inançları- ya da itimatları sebebiyle birçok kişi ihtiyaçlarını bankaların sundukları cazip yeniyıl tüketici kredilerinde bulmaktadır. bence bu dönemde bankaların cazip kredi sunumlarını karşılaştırıp değerlendirmekte fayda var.

 8. Aslışah

  Kasım 25, 2015 at 3:38 pm

  Genellikle tüm bankaların ihtiyaç kredisi adı altında yürütülen bu tür yılbaşı, bayram, kurban kredileri mantığında kredi çalışmaları var. Krediler faiz oranlarının azlığını yarıştırmaya çalışıyorlar. Fakat önemli olan faiz oranları değil ek masraflar dediğimiz dosya masrafıdır. Dosya masrafı işin içine katılıp hesap yapılmadan kredileri iyice araştırmak gerekiyor. Buda bankalarla daha detaylı konuşmakla mümkün.

 9. ali46

  Kasım 25, 2015 at 3:51 pm

  yeni yıl kredilerinin uygulanması nedeni nedir? yani yıl sonunda paranın kuru değişmiyor veya insanların ihtiyacı da yılbaşında diğer dönemlere oranla değişmiyor bunun nedir?
  belki de daha çok tatil kredisi olarak görüldüğü içindir, çünkü açılan limitasyonlar ve sunulan fiyat aralıkları 300 ile başlıyor ve artıyor.
  bu arada en iyi oran yüzeysel bir bakış açısı ile vakıf bankı önerebilirim.

 10. Serhat Bora

  Kasım 25, 2015 at 4:03 pm

  Yeni yıla girerken bankaların ihtiyaç sahiplerine bu denli uygun şartlarda krediler sunması güzel. Uzun vadeli krediler insanlara geleceği planlama anlamında avantaj sağlıyor gibi görünüyor. Diğer yandan kredi masrafları da bir kredi başvurusu yaparken önemli bir şey ve 2016’ya girerken kullanılabilecek bu kredilerde dosya masrafları da hayli düşük ve uygun görünüyor.

 11. gamze

  Kasım 25, 2015 at 4:27 pm

  Yılbaşında tatile çıkmak istiyorum ve bunun için krediye ihtiyacım var. Bana en uygun kredi İş Bankasının yılbaşına özel %1,35 aylık faiz seçeneği sunan ve 36 aya varan vade hizmetleri olan kredisi gibi geldi. Bu krediyle 20.000 liraya kadar kredi çekebiliyormuşuz. Limiti de bana çok uygun. Sanırım yılbaşından önce İş Bankasına uğrayacağım.

 12. zeynep

  Kasım 25, 2015 at 4:29 pm

  Faiz oranları bence tamamen yanıltmaca komisyon ücretleri masraflar bunlar hep göz önünde bulundurulmalı. Ödediğimiz masrafları geri alabiliyoruz artık ama bankalarda akıllandı şimdide çok yüksek sigorta bedelleri çıkarıyorlar. Gidip bir sigortacıda 100 liraya yaptıracağınız hayat sigortasını 300 400 liraya yapıyorlar. Her bankanın kredi hesaplama araçları var onlardan bi hesap yapıp ortalama ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

 13. Mine

  Kasım 25, 2015 at 4:37 pm

  Yeni yıl için uzun bir yapılacak ve alınacaklar listesi şimdiden hazır. Eksiksiz yapabilmem için kredi kartı kullanmamam imkansız. Her kullanıcıda olduğu gibi tercih etmem için belli nedenler var. Yılbaşı kredileri ihtiyacımı görürken ödeme kolaylığı sağlaması ve birçok avantajla birlikte gelmesi kendimi bu anlamda çok şanslı hissetmemi sağlıyor. İş bankasının faiz orani ve uzuuuun vadeleri çok cazip görünüyor. Sanırım yine o bankayı seçip yıla eksiksiz hızlı bir başlangıç yapacağım

 14. Muhterem

  Kasım 25, 2015 at 5:46 pm

  Denizbank daha cazip görünüyor. Açık ve net belirtilmiş faiz oranıda düşük,uzun vade ödeme kolaylığı da var. Dosya masraf tutarıda belli. Tabiki ekstradan masraf çıkmazsa, tutarlar bu şekilde kalırsa uygun. Özellikle de yılbaşı tatili için değer bence bankanın yeni yıl hediyesi gibi olmuş. Bu fırsatla güzel bir tatil yapılır. Burada belirtilmeyen, diğer bankaların kampanyaları nasıl onları da incelemek gerekir. Sonuçta tüketici olarak seçim hakkımızı doğru kullanmakta fayda var.

 15. özlem

  Kasım 25, 2015 at 6:11 pm

  Günümüzde insanlarin tatil,yilbasi gibi özel gùnler için para biriktirmeleri cok zor diye dusunuyorum.Yasam sartlari cok zorlastigi icin,sadece gùnù yaşiyo insanlar.O yüzden bankalarin bu kredileri vermelerini faydali buluyorum.En azindan programlarimizi yapip,ödemelerini sonra yapiyoruz.Yoksa tatil ya da yeni yil gibi günlerde bisey yapacagimiz yok.

 16. Pınar

  Kasım 25, 2015 at 7:54 pm

  Ben bir müşteri olarak Garanti Bankasını tercih ediyorum genellikle, ancak yılbaşı gibi farklı durumlarda sunulan fırsatlarda bütün kampanyalarda iyice göz gezdirmek gerekiyor. Yeni yılda yapılmak istenenler için bir fırsat olduğunu düşünüyorum bu durumun. Eğer çok iyi bir kazancınız yoksa, istediklerinizi gerçekleştirmeniz zor oluyor. Krediler bu konuda insanlara yardımcı bir rol üstleniyor. Her ne kadar borca girmek sıkıntılı bir durum olsa da iyice değerlendirildiği takdirde, neden olmasın?

 17. Aslı

  Kasım 25, 2015 at 8:04 pm

  Yılbaşında bankaların sunduğu kredi kampanyaları, krediye ihtiyaç duyan müşteriler için fırsatların en cazip geldiği zaman olarak değerlendirilebilir. Pek çok banka bu konuda müşterilere çok yardımcı olmakta.Dosya masrafları konusunda sorun çıkmaması ve düşük faizli sistemleri banka için en büyük tercih sebeplerinden. İş bankası ve ziraat bankasının fırsatları incelendiğinde istediklerini tüketiciye en yakın verebilen bankalardan olduğu görülüyor.

 18. ufuk sağlam

  Kasım 25, 2015 at 11:36 pm

  İsabet olmuş ya belirli gün ve haftalar yaklaşırken her banka kredi verme yarışına giriyor hal böyle olunca aklı karışıyor insanın hangisi en uygun koşullarla kredi veriyor diye. Bu yılbaşında kredi kullanmayı düşünüyordum iyi olmuş bu sınıflandırma. Denizbankın kampanyası en düşük faizlisi gibi duruyor. Krediyi çekerken güzel de ödemesi gelince iş kötü oluyor.

 19. Can

  Kasım 26, 2015 at 12:12 am

  Yeni yıl yeni başlangıçlar demek. Yeni eşyalar, yeni hayaller, bunlar için gereken nakit ihtiyacı. Ben de şu sıralar bu fırsatları takip etmeye çalışıyorum, yazıda da gayet güzel bir şekilde özetlenmiş. Denizbank’ın önerdiği kampanya şu an için hoşuma gitti ancak iyice bir araştırma yapmadan da kullanıp pişman olmak istemiyorum. Bu tür kampanyalarda detaylara daha da çok dikkat etmek gerekiyor.

 20. sylvia

  Aralık 16, 2015 at 7:12 am

  Eger temas sonra ucuz 2 olarak% için dr steven borçlarini ve kredi is için, Noel kredileri, bireysel kredi, ögrenci kredisi vb ödemek için acil kredi gerekiyor mu

 21. Anonim

  Ekim 31, 2016 at 7:12 pm

  Eğer bir iş erkek ya da kadın mısınız? Eğer, Mali herhangi bir stres ya da yapmak
  Eğer kendi işinizi başlatmak için para gerekiyor? Sen yerleşmek ihtiyacınız var mı
  senin Borç kredi faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak veya? Yapıyor musun
  Düşük bir kredi puanı var ve Hard kredi almak için bulma vardır
  yerel bankalar ve diğer mali enstitülerinden? Eğer bir kredi ihtiyacım var ya
  Herhangi Sebep Finansman için.
   
  Gibi:
  a) Bireysel Kredi, İş Genişletme.
  b) İş Kurma ve Eğitim.
  c) Borç Konsolidasyon.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir