Yapı Kredi Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanan kişilerin işlemlerini tamamlayabilmeleri adına mutlaka telefon numarası üzerinden banka tarafından gönderilen doğrulama kodu bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Banka telefon numarası değiştirme işlemlerini pek çok banka müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapmakla beraber ne yazık ki Yapı Kredi Bankası telefon numarası değiştirme işlemlerini sadece şubeler üzerinden yapmaktadır. Yani Yapı Kredi […]


yapı-kredi-kredi-sonucu-öğrenme

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanan kişilerin işlemlerini tamamlayabilmeleri adına mutlaka telefon numarası üzerinden banka tarafından gönderilen doğrulama kodu bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Banka telefon numarası değiştirme işlemlerini pek çok banka müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapmakla beraber ne yazık ki Yapı Kredi Bankası telefon numarası değiştirme işlemlerini sadece şubeler üzerinden yapmaktadır.

Yani Yapı Kredi telefon numarası değiştirme başvurularınızı hesabınızın bulunduğu banka şubesinden kimlik belgeniz ile ziyaret ederek yapabilirsiniz. Bunun amacı kişisel bilgilerin korunması olup tüm işlemlerde kullanılan doğrulama kodunun gönderildiği telefon numarasını gerçekten sizin değiştirme talebinde bulunup bulunulmadığından emin olunmak istenmesidir.

Ancak uygulama nedeni ile hesabını başka bir şehirde açan ya da iş, eğitim gibi nedenlerle şehir dışında olan kişilerin mağdur olmalarına da neden olmaktadır. Yapılan tüm itirazlara rağmen diğer bankalarda sağlanan müşteri hizmetleri üzerinden kişisel bilgilerin doğrulanmasının ardından yapılan telefon numarası değişikliği ne yazık ki Yapı Kredi Bankası telefon numarası değiştirme başvurularında sadece şubeler üzerinden yapılabilmektedir.

3 Comments

 1. ismet

  Mayıs 1, 2016 at 4:54 pm

  yapi kredi bankasi tam bir rezalet
  hizmetleri sifir omur boyu kullanmam daha

 2. ismet

  Mayıs 1, 2016 at 4:55 pm

  rezalet sifir hizmet

 3. Akgül

  Ağustos 8, 2016 at 7:25 pm

  Gercekten musteri temsilcisine baglanmak bi ölüm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir