Yapı Kredi Kredi Kartları

Alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi kredi kartları, birçok farklı özellik ve avantajı ile bankaların en çok tercih edilen ürünlerinin başında geliyor. Kredi notu ve gelir durumunuza göre belirlenen bir limit ile taksitli ya da tek çekim alışverişe olanak sunan kredi kartları, yurt içi ve yurtdışı binlerce iş yerinde yapacağınız kart seçenekleri ile Yapı Kredi’de. Gençlere, ev hanımlarına, sık […]


yapi-kredi-kredi-karti-cesitleri


Alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi kredi kartları, birçok farklı özellik ve avantajı ile bankaların en çok tercih edilen ürünlerinin başında geliyor. Kredi notu ve gelir durumunuza göre belirlenen bir limit ile taksitli ya da tek çekim alışverişe olanak sunan kredi kartları, yurt içi ve yurtdışı binlerce iş yerinde yapacağınız kart seçenekleri ile Yapı Kredi’de. Gençlere, ev hanımlarına, sık seyahat edenlere, çalışanlara, alışveriş tutkunlarına hitap eden Yapı Kredi kredi kartları, en özel avantajları ile Yapı Kredi şubelerinde. İnternetten, SMS ile ya da şubelerden yapacağınız kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmeden önce, hangi kartı kullanacağınıza karar vermek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yapı Kredi WorldCard

yapi-kredi-world-kart-ozellikleri

Televizyonda, internette bilboard’larda reklamını sıkça gördüğümüz, kullanıcı sayısı oldukça fazla olan Worldcard, birçok kampanya ve avantajı da beraberinde getiriyor. En çok kişiye, en çok kazandıran, 23 yıldır hayatımızda olan Yapı Kredi World kart, bankanın en çok tercih edilen kredi kartlarının başında geliyor. Dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesinde yer alan ilk ve tek Türk kredi kartı olma unvanına da sahip.

World üye iş yerleri ile yapacağınız alışverişlerde puan toplama ve fazladan taksit imkanı da sunan bu kart, harcadıkça kazandırıyor. İstediğiniz an nakit para da çekebileceğiniz taksitli nakit avans seçeneği de sunuyor. Bu kredi kartına başvurmak için, Tc kimlik numaranız ve World Web yazarak 4421’e SMS gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal Kart

yapi-kredi-crystal-kart-ozellikleri

Bankanın en özel müşterilerine sunduğu Crystal kart, her yerde, her zaman, herkesten daha fazlasına sahip olmanıza olanak sunuyor. Yepyeni avantajlar ve ayrıcalıklar ile pahada ağır şeyleri almanın en hafif yolu bu kredi kartından geçiyor.

Tatil ayrıcalıkları, sigortalar, ek hizmetler ve daha birçok fırsat ile hayatınızı kolaylaştıracak Yapı Kredi Crystal Kart, yurt içi ve yurt dışı birçok alışverişte kullanabileceğiniz bir kart. Düşük faizler ve masrafsız olarak peşin alışverişlerinizi taksitlendirmenize olanak sunan Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmanıza da olanak sunar. %100 onaylı alışveriş kredisi, ayrıcalıklı alışverişler ve ekstra taksit imkanları için başvurunuzu Yapı Kredi internet adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kart

yapi-kredi-adios-kart-ozellikleri

Sık seyahat edenlerin tercihi Adios Kart, uçuşlarda topladığınız puanları daha değerli hale getirmenizi sağlar. Tüm seyahat harcamalarınızda çok daha değerli olan Adios kart ile;

 • Yurtiçi ve yurt dışı otel,
 • yurt içi otobüs bileti,
 • yurt içi uçak bileti,
 • yurt dışı uçak bileti,
 • gemi turları,
 • araç kiralama,
 • jet kiralama,
 • limuzin kiralama,
 • yat kiralama,
 • yurt içi tur ve
 • yurt dışı turlarda topladığınız puanları kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu kart ile Yapı Kredi World üye iş yerlerinden yapacağınız harcamalarda puan kazanabilir ve bu puanları yine World üye iş yerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Adios Kart başvurusu için, TC kimlik numaranızı 4421’e SMS olarak gönderebilir ve başvurularınızı Adios boşluk TC kimlik numaranızı 4421’e SMS göndererek takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir