Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası


Emeklilelere Yapı Kredi bankasından kaçırılmayacak bir fırsat. Sizde emekli iseniz ve maaşınızı başka bankalardan alıyorsanız tek yapmanız gereken hemen Yapı Kredi Bankası emekli maaşı taşıma kampanyasından yararlanmak için başvuruda bulunmak. Üstelik artık emekli maaşını taşımak için tek yapmanız gereken kimliğiniz ve emekli kartınız ile beraber Yapı Kredi Bankası şubeleri arasından size en yakın olanı seçerek ziyaret etmektir.

Emekli maaşı taşıma kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilerin en az 6 ay boyunca maaşlarını başka bir bankaya taşımayacakları yönünde teminat vermeleri gerekmektedir. Yine kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin emekli maaşlarının aylık olarak alınması durumunda en az 500 lira, 3 ayda bir alınması durumunda ise bin 500 lira olması zorunluluğu bulunmaktadır.

Bu şartları taşıyan emeklilerin yapmış oldukları emekli maaşı taşıma başvurularının ardından 300 lira word puanları kredi kartlarına ya da banka kartlarına yatırılacaktır. Üstelik emekli maaşını yatırıldığı hesaptan hesap işletim ücreti alınmayacak olup bireysel ihtiyaç kredisi paketleri için de çok daha avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları sunulmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir