Yapı Kredi Eft Saatleri Nelerdir ?Paratransferi için tüm bankalarca en çok kullanılan yöntem olan Eft ile sizlerde bankalar arası para transferi yapabilirsiniz.Yapı kredi eft hizmeti sayesinden dünyanın neresinde olursanız olur para gönderimi yapabilirsiniz.Her bankada olduğu gibi Yapı kredi üzerinden yapılan eft işlemleri hafta içi işlem görmektedir.Yapı kredi eft saatleri 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

Yapı Kredi Eft Ne Zaman Hesaba Geçer

Yapı kredi üzerinden yaplan eft işlemleri hafta içi çalışma saatleri içersinde 10 ile 15 dk içersinde karşı tarafından hesabın geçmektedir.Fakat bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir.Eft işlemi eğer haftasonuna denk gelirse işlem gerçekleşmez ve eft işlemi bir sonraki çalışma gününe kadar eft emri olarak bekletilir.

Yapı Kredi Eft Ücreti Ne Kadardır ?

Eft işlemi sırasında bankalar arasında para transferi gerçekleştiğinden dolayı havale işlemine göre daha çok işlem ücreti alınmaktadır. Yapıkredi eft işlem ücreti olarsak 6 tl gibi bir rakam almaktadır.Eğer çalışma saatleri dışında eft işlemi yapılacaksa bu rakam daha yüksek olabilmektedir.

Eft işlemi ile sizlerde rahatlıkla dünyanın neresinde olursanız olun herhangi bir bankaya para transfer işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir