Wings Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?Wings kredi kartı, seyahat etmeyi sevenler için Akbank tarafından çıkarılan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı, sahibine harcadıkça mil puan kazandırır. Daha sonra kart sahibi bu mil puanlarla seyahat edebilir. Wings kredi kartı başvurusu yapmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyun.

Wings kredi kartı yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden mil puan kazanmanızı sağlar. Axess üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda chip para biriktirirsiniz. Bu chip paralarınız mil puana çevrilir. Böylece biriken mil puanlarınızı seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Wings kredi kartı size ayrıca Avans Mil Puan kullanma imkânı da tanır. Harcamalarınızı TL, US D ya da EUR olarak ekstrenize yansıtmanız mümkündür.

Seyahat etmeyi seviyorsanız ve seyahatinizi mil puanlarınızla gerçekleştirmenizi sağlayan Wings kredi kartı kullanmak istiyorsanız bu kredi kartına bir başvurunuz sonucunda sahip olabilirsiniz. Wings kredi kartı size tüm seyahatlerinizde avantajlar sunar. Üstelik biriktirdiğiniz mil puanları seyahatlerinizde kullanmak için Akbank Telefon Şubesini aramanız uçak biletinizi almanız yeterlidir. Ayrıca gezginleralemi.com websitesinden uçak biletinizi, otel konaklamanızı, tur ya da gemi turunuzu ve seyahat sigortanızı Wings kredi kartıyla avantajlı şekilde alabilirsiniz. Mil puanlarınızı anlaşmalı Wings Style üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Wings kredi kartı kullanıcıları için oluşturulmuş Wings mil Programından haberdar olmanız yararınıza olacaktır. Bu programda kontenjan sınırı, sezon farkı ve havayolu kısıtlaması yoktur.

Wings kredi kartı sayesinde havalimanı transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Havalimanı Shuttle hizmeti sizi istediğiniz saatte istediğiniz adresten alan ve istediğiniz adrese bırakan bir hizmettir. Ancak bu hizmetin sadece İstanbul, Ankara ,İzmir ve Antalya’da verildiğini not edelim.

Wings kredi kartı başvurusu yapmak için Akbank şubesine gitmenize gerek yoktur. Başvurunuzu Akbank websitesinden yapmanız mümkündür. Bunun için websitesinde Wings kredi kartı sayfasına dair bilgilerin bulunduğu sayfaya girmeniz ve bu sayfadaki başvur düğmesine bastığınızda karşınıza açılacak penceredeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu forma adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, T.C. kimlik numaranızı yazarak başvurmak istediğiniz kredi kartını seçmelisiniz. Akbank müşteri temsilcisi sizin başvurunuzu teyit edecek ve kartınızı adresinize gönderecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir