Vakıfbank Taşıt Kredisi Yılbaşı Kampanyası


vakıfbank kredi notu

Yeni yıla yeni araçları ile merhaba demek isteyenler için Vakıfbank taşıt kredisi paketinde yılbaşı kredi kampanyası düzenliyor. Diğer bankaların sadece ihtiyaç kredisi paketleri için düzenlediği yılbaşı kredisi uygulamalarını taşıt kredisi paketine revize eden Vakıfbank bu sayede müşterilerine yüzde 1,21 faiz oranı ile taşıt kredisi kullanma imkanı sunuyor.

Kampanyanın en dikkat çekici yanı ise Vakıfbank yılbaşına özel araç kredisi kampanyasının sadece 0 kilometre araçların alımında kullanılabiliyor olması. Yani ne yazık ki ikinci el araç almak isteyen kişiler bu faiz oranından ve yılbaşı kredi kampanyasından yararlanamıyor. Kampanya kapsamında 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanımına izin verilirken 10 bin lira taşıt kredisi kullanan kişilerin 48 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda aylık ödemeleri 290 lira olurken 20 bin lira 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanılması durumunda ise aylık ödeme 580 lira oluyor.

Yani satın alacağınız otomobilin geri ödemesinde hiç zorlanmadan kolaylıkla yepyeni sıfır kilometre araçlar satın alabilmeniz Vakıfbank yeni yıl taşıt kredisi kampanyası ile mümkün kılınıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu yapabilmek adına size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da Vakıfbank internet sitesi üzerinden kampanya sayfasına ulaşarak online kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir