Vakıfbank Sıfır Araç Kredisi Kampanyası


vakıfbank kredi notu

Sıfır araç satın almak isteyen müşterilerine kışa özel araç kredisi fırsatları sunan Vakıfbank 48 ay vadeli kredi kullanımına izin verirken aynı zamanda taşıt kredisi faiz oranlarını da oldukça aşağıya çekiyor. Vakıfbank kışa özel 0 taşıt kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilere sunulan bir diğer büyük avantajda hayat sigortasının zorunlu tutulmaması.

Bu sayede taşıt kredisi masrafı oldukça aşağıya çekilirken kredi tahsis ücreti olarak Vakıfbank müşterilerinden sadece 100 lira tahsil etmektedir. Yine kampanya kapsamında Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları sadece yüzde 1.21 seviyesine çekilmektedir. Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu için kredi kullanmak isteyen kişiler proforma fatura örneği, aylık gelir belgesi ve kimlikleri ile Vakıfbank şubelerine başvuruda bulunabilmektedir.

Banka yapılan kredi başvurusunu değerlendirirken kredi notu ortalamasını ve kredi kullanmak isteyen müşterisinin aylık gelirini baz alır. Kredi notu yüksek olan ve aylık geliri ile aylık taksit tutarı arasında denge bulunan kişilerin kredi başvuruları hemen onaylanmaktadır. Aylık taksit ödemesi bin lira olan kişilerin toplam belgelenebilir gelirleri en az 2 bin lira olmalıdır. Yani ödenmesi  gereken aylık taksit tutarı kişinin belgeleyebildiği aylık gelirinin yarısını geçmemelidir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir