TURKCELL SMS İLE KREDİ NOTU ÖĞRENME NASIL YAPILIR ?Ülkemizin en büyük operatörlerinden Turkcell ile sizlerde kredi notunuzu artık öğrenebilceksiniz. Turkcell sizlere Findeks Kredi Notunuzu artık sms ile kredi notunu almanızı sağlamaktadır.Turkcell kredi bürosu aracılığı ile sizlerde hızlı şekilde kredi notunuzu öğrenin.

Findeks kredi notu bankalar tarafından oldukça önem kazandı durum böyle olunca tüketicilerde kredi alabilme ihtimalini bu not üzerinden algılıyor tüm ticari faaliyetleriniz bu kredi notu üzerinden ortaya çıkıyor. Turkcell tüketicilere özel sunduğu Sms ile kredi notu öğrenme sunuyor durum böyle olunca sizlerde hızlı ve sorunsuz kredi notu sorgulayabilirsiniz. Kredi notunuzu sorgulama ücreti sadece 9TL olarak ücretlendirilmiştir TC KİMLİK numarası sizlerde hızlı şekilde kredi notunuz sorgulayabilirsiniz.

Kredi notunuz düşükse sitemiz üzerinden yazıları okuyarak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz Findeks sitesi üzerinden veya Sms ile dakikalar içinde kredi notunuzu öğrenin yapmanız gereken bir diğer işlem ise kredi notunuzun hangi aralıklar güncellendiğini öğrenmek ve buna uygun şekilde bankalarla aranızı iyi tutmak olmalıdır.

1 Yorum

  1. Harun

    Ekim 23, 2015 at 5:50 pm

    Teşekkürler gerçekten yararlı bir bilgi olmuş

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir