Taksitli Akıllı Telefon En Kolay Nasıl Alınır?


Bankacılık Denetleme Kurumu tarafından kredi kartına taksit sınırlandırılması getirildiği için son derece zor günler yaşamaya devam eden elektronik mağazaları taksitle akıllı telefon satmak için çeşitli yöntemler bulmaya devam ediyor.

24 ay taksitle akıllı telefon almak isteyen kişilerin ilk tercihleri telefon operatörleri olurken Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile öne çıkmaktadır. Avea ise 36 ay vadeli akıllı telefon satışı yaptığı için tercih edilirken Vodafone ‘da yurt dışı bağlantıları nedeni ile yeni piyasaya çıkan akıllı telefonları ilk getiren telefon operatörü olarak öne çıkmaktadır. Yani 36 ay vadeli akıllı telefon almak isteyen firmaların ilk tercihleri genelde telefon operatörleri olmaktadır.

Bir başka çözüm yolu ise Vatan Bilgisayar Odeabank kredi kampanyası gibi büyük perakende teknoloji zincirleri ile anlaşmalı olan bankalar üzerinden kredi kullanılmasıdır. Bu tip kredilerde elektronik mağazadan kredi kartı ile tek çekim ya da peşin olarak alışveriş tamamlanmakta ardından da bu tutar için kredi kullanılarak alışveriş taksitlendirilmektedir. Yani bu bir nevi faturalı alışveriş kredisi olarak ta kabul edilmektedir. Bu şekilde alışveriş yapılması halinde 36 ay vadeli cep telefonu alınmış olur.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir