Şubeye Gitmeden Kredi

Acil olarak paraya mı ihtiyacınız var? Şimdi kim şubeye gidip başvuru yapacak? İnternetten ya da cepten yapılan kredilerin büyük bir bölümünde de, kredinizin tamamlanması için gerekli belgeleri teslim edip başvurunun tamamlanması için şubeye gitmeniz gerekir. Ancak artık bankalar, hızlı ve kolay kredi imkanı ile şubeye gitmeden kredi veriyor. Sadece 5 dakikada onaylanan kredi başvurunuzun sonuçlanması […]


subeye-gitmeden-kredi


Acil olarak paraya mı ihtiyacınız var? Şimdi kim şubeye gidip başvuru yapacak? İnternetten ya da cepten yapılan kredilerin büyük bir bölümünde de, kredinizin tamamlanması için gerekli belgeleri teslim edip başvurunun tamamlanması için şubeye gitmeniz gerekir. Ancak artık bankalar, hızlı ve kolay kredi imkanı ile şubeye gitmeden kredi veriyor. Sadece 5 dakikada onaylanan kredi başvurunuzun sonuçlanması doğrultusunda, eğer banka müşterisiyseniz paranız hesabınıza yatırılır ve siz de paranızı ATM’lerden çekebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi 

İmza olmadan, belge olmadan, hızlı ve kolay kredi alabileceğiniz bankalardan biri Akbank… Web’den yapacağınız hızlı kredi başvurusunda, 36 ay vadeli 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm getiren Akbank Direkt Kredi kampanyası, şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyen tüketicilerin en çok tercih ettikleri kampanyaların başında geliyor. Artık acil ihtiyaçlarınız için düşünmenize gerek yok.

Yapı Kredi Hızlı Kredi

15.000 TL’ye kadar hızlı kredi veren Yapı Kredi’de, şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bankalar arasında yer alıyor. %1,48 aylık faiz oranı ile 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hızlı kredi için başvurularınızı, dilerseniz Yapı Kredi internet bankacılığından ya da SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi ile hızlı kredi kampanyası dahilinde, 36 ay vadeli 15.000 TL kredi kullanan bir tüketicinin aylık ödeyeceği tutar 567 TL’dir. Aylık faiz oranı %1,48’dir. 24 ay vadeli 5000 TL kredi seçeneğinde ise aylık faiz oranı %1,51 ve aylık ödeme tutarı 258 TL’dir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir