Sizi Gözünüzden Tanıyan Teknoloji Yapı Kredi MobilYapı Kredi Mobil yenilendi. Mobil bankacılık hizmeti veren, bireysel mobil şube olma özelliği taşıyan ve müşterilerin bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlayan Yapı Kredi Mobil uygulaması yenilendi. Artık bu uygulama sizi gözünüzden tanıyor.

Yapı Kredi banka şubesini nerede olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin ayağınıza getiren Yapı Kredi Mobil uygulamasına çok sayıda yeni işlev eklendi. Bu işlevler sayesinde artık uygulamada daha çok ve daha çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Şimdilik bu uygulamanın sadece iPhone sürümü yenilenmiş olsa da Android sürümünün de yakında müşterilere sunulacağı söylenmekte.

Yapı Kredi Mobil uygulaması sayesinde artık işlemlerinizi çok daha hızlı şekilde yapabilecek, varlıklarınızı çok daha kolay şekilde takip edebileceksiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen en önemli ve en ilgi çekici yenilik Göz – ID özelliğidir. Bu sayede mobil şubeye girişte Göz- ID özelliğini kullanabileceksiniz. Üstelik mobil uygulamanızla ATM’ye dokunmadan para çekebileceksiniz. Bu özelliklerin yanında daha pek çok bankacılık hizmetinden yararlanmanız mümkün olacak.

Yapı Kredi Mobil Uygulamasına Gelen Yenilikler

Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen yeniliklerin başında Göz – ID ile giriş bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde benzersiz göz yapınızı sisteme tanıtabilir, şifrenizi hatırlamadığınız zamanlarda dahi Yapı Kredi Mobil  uygulamasına güvenli giriş gerçekleştirebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan para çekme özelliği sayesinde sadece QR kod ile para çek komutu vererek işleminizi Yapı Kredi Mobil uygulama üzerinde tamamlayabilir, ATM ekranına gelen QR kodu telefona okutarak paranızı çekebilirsiniz. Artık Yapı Kredi Mobil uygulamasının ana sayfasında kredi kartlarınıza ve vadesiz hesaplarınıza hızlıca göz atabilirsiniz. Üstelik güncel hesap ve kart işlemlerinize ulaşmanız ve yaklaşan ödemelerinizi incelemeniz mümkündür.

Yapı Kredi Mobil uygulaması sayesinde başka hesaplara taksitli nakit avans ile para gönderebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız varsa bu kartın internetten alışveriş yetkilerini yani mail order adı verilen yetkilerini açabilirsiniz ya da kapatabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen yenilikler sayesinde yapabileceğiniz işlemler arasında SMS ve e-posta için Akıllı Asistan bildirimlerinin yönetimi, çağrı merkezini doğrudan arama ve kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan işlem yapma, uygulamaya giriş yapmadan piyasa bilgilerini takip edebilme ve gelişmiş aram özelliğini kullanma gibi işlemler bulunmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir