Şekerbank’tan Emeklilere Özel Kampanya!Şekerbank, emeklilere özel kampanya sunuyor. Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşımanız durumunda 300 TL hediye kazanmanız mümkün. Detaylı bilgi için yazımızı okuyun.

Emekliyseniz ve emekli maaşınızı Şekerbank’a taşırsanız ilk maaş ödemenizin ardından 300 TL kazanabilirsiniz. Üstelik Şekerbank tarafından emeklilere sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmetler yazımızın devamında bulunmakta.

Emeklilere özel olarak Şekerbank tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmetler çok avantajlıdır. Bunlardan biri sınırsız sayıda ücretsiz havale ve EFT imkânıdır. Şekerbank internet şubesini ya da çağrı merkezini kullanarak yaptığınız havale ya da EFT işlemlerinden ücret alınmamaktadır. İkinci avantajınız tüm Şekerbank ATM’lerinden limit üstü nakit çekim imkânıdır. Bu  sayede tüm Şekerbank ATM’lerinden komisyonsuz şekilde ve bir gün içinde 3000 TL ile sınırlı olmak koşuluyla nakit para çekebilirsiniz. Diğer avantajınız ise maaş bakiyenizi öğrenme ve nakit çekim ile ilgilidir. Maaş bakiyenizi öğrenmek ya da maaşınızı çekmek için Şekerbank ATM’si arama zorunluluğunuz yoktur. Diğer tüm ATM’lerden bu işlemlerinizi ek ücret ödemeden yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıdığınızda Şekerbank’taki hiçbir hesabınızdan hesap işletim ücreti alınmaz. Şekerbank’a emekli maaşınızı taşımanın avantajları sadece bunlarla sınırlı değildir. Diğer hiçbir bankanın size sağlamadığı emeklilik avantajlarını ve ayrıcalıklı hizmetleri burada bulmanız mümkündür. Şekerbank, emeklilerin ilgilerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmetlerini sunmaktadır. Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşımanız durumunda Şekerbank şubelerine herhangi bir işlem için gittiğinizde işleminiz ne olursa olsun size öncelikli sıra verilecektir.

Emeklilerin pek çoğu sağlık sorunları nedeniyle emekli maaşlarını ATM’den çekmek konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Yani emekli maaşlarını ATM’ye gidip çekememektedirler. Sizin de böyle bir sıkıntınız varsa ve şubeye gidemiyorsanız Şekerbank’ın Eve Teslim Emekli Maaş Hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eve Teslim Emekli Maaşı Hizmeti 20 şehir merkezinde verilmektedir. Bu hizmeti almak isterseniz Emekli Destek Hattını arayabilirsiniz. Detaylı bilgi Şekerbank websitesinde yer almaktadır.

Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşımanız durumunda söz konusu ayrıcalıklardan faydalanmanız için 36 ay boyunca emekli maaşınızı Şekerbank’tan alacağınıza dair taahhüt vermeniz zorunludur. Ayrıca Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı sahibi olmanız şarttır. Emekli maaşınız 500TL’nin üstünde olmalıdır. Emekli maaşınızı daha önce buradan hiç almamış olmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir