Şekerbank Findeks Hizmet PaketleriŞekerbank müşterilerine findeks hizmet paketi vererek, müşterilerinin finansal hayatlarını kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyor. Farklı Findeks paketleriyle hemen hemen her müşteriye hitap eden banka, gelir düzeyiniz ne olursa olsun kredi notunuzu ve finans sektöründeki konumunuzu öğrenmenize yardımcı oluyor.

Şekerbank müşterilerine sunduğu dört farklı Findeks hizmet paketiyle sektördeki konumunuzu aynı düzeyde tutmanızı ve takip etmenizi sağlıyor. Bildiğiniz gibi Findeks’in birlikte çalıştığı bankalardan biridir. Yani kredi notu öğrenme hizmeti veren bankalar arasında bulunmaktadır. Şekerbank bu hizmeti farklı fiyat aralıklarında bulunan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren paketlerle sunmaktadır. Şekerbank “Finansal hayatınız Findeks paketleri ile kontrol altında!” sloganıyla müşterilerine hizmetini duyurmaktadır.

Şekerbank Findeks hizmet paketleri Klasik, Gold, ve Premium olmak üzere üç tanedir. Yapmanız gereken şey bunların arasından size en uygun olanını seçmektir. Şekerbank Findeks hizmet paketlerinini özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şekerbank Findeks Klasik Paket hizmetini seçtiğiniz takdirde bir yıl içinde 12 tane Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu’nun yanı sıra sınırsız izleme ve uyarı hizmeti alırsınız. Yani bu paket size kredi notunuzu sürekli olarak takip etme ve risk raporu sayesinde finans sektöründeki durumunuzu izleyerek bu duruma gerektiğinde müdahale etme ya da önlem alma imkânı verir. Şekerbank Gold Paket hizmetini seçmeniz hâlinde Klasik Paket’te yer alan hizmetlere ek hizmetler alırsınız.

Bu ek hizmetler not danışmanlığı ve takipçi hizmetleridir. Yani not danışmanım asistanlığı sayesinde kredi notlarınızı yönetebilirsiniz. Takipçi hizmeti sayesinde uzman danışmanlardan öneriler alabilir, kredi notunuzu yükseltmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Şekerbank Findeks Premium Paket hizmetini alırsanız Klasik Paket ile Gold Paket’te yer alan tüm hizmetlere ek olarak kredi notu danışmanlık hizmetlerini ve sınırsız takipçi hizmetlerini alabilirsiniz. Kısacası Findeks hizmetlerinin tümünü sınırsız şekilde satın alırsınız.

Şekerbank Findeks hizmet paketleri bireysel paketler ve ticarî paketler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Dolayısıyla paketlerin fiyatları değişmektedir. Şekerbank Findeks Klasik Paket fiyatı 63,72 TL, Şekerbank Findeks Gold Paket fiyatı ise Gold Danışmanlık ve Gold Takipçi hizmeti ayrı ayrı olmak üzere 99,12 TL ve Şekerbank Findeks Premium Paket fiyatı 155,76 TL’dir. Eğer siz de Şekerbank Findeks hizmet paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, Şekerbank şubelerinden birini ziyaret ederek ya da Çağrı merkezini arayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir