Şekerbank EKOkredi Nedir?EKOkredi enerjiyi ve emeği koruyan kredi türü olarak karşımıza çıkıyor. Şekerbank enerji verimliliği kredileri kategorisinde yer alan EKOkredi, kendisini tercih eden müşterilere çok sayıda avantaj sunuyor. EKOkredi hakkında daha fazla bilgiyi ve bu krediyi alma koşullarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

EKOkredi enerji verimliliği kredileri arasında yer almaktadır. Enerjiyi ve emeği koruyan kredi şeklinde tanıtılan bu kredi türü, dünya gündeminin ilk sıralarında yer alan enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konularını odak noktasına alarak, Şekerbank tarafından müşterilere sunulmaktadır. Aslına bakarsanız dünya gündemini oluşturan husus doğal kaynakların azalmasıdır. Bunun sonucu olarak giderlerin kısılması ve önlemler alınması söz konusu olmuştur. Şekerbank işte tüm bu hususları dikkate alarak EKOkredi’yi müşterilerine sunmuştur.

EKOkredi’nin oluşturulma amacı enerji tasarrufuna yönelik yatırım yapmak isteyen kişilere uygun geri ödeme koşulları sunularak kredi verilmesidir. Bu kredinin müşteriye sunduğu en önemli avantaj elektriğe, suya, doğalgaza, yakıta ödenen tutarı azaltmayı vadetmesidir. Eğer siz de enerji tasarrufuna yönelik yatırım yapmayı amaçlıyorsanız EKOkredi alarak hem uygun taksitlerle kredinizi geri ödeyebilir hem de istediğiniz yatırımı rahatça gerçekleştirirsiniz. Üstelik elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı indirimli şekilde ödersiniz. EKOkredi başvurusu yapmak için öncelikle EKOkredi ürünlerini incelemeli ve EKOkredi kampanyaları hakkında bilgi almalısınız. Bu bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

EKOkredi ürünleri çok çeşitlidir. Bunlar arasında yalıtım kredisi, verimli ısıtma ya da soğutma kredisi, A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi, verimli aydınlatma kredisi ve güneş enerjisi kredisi bulunmaktadır. Yalıtım kredisi duvar, kapı ve pencere, çatı ve benzeri yerler için yapacağınız ısı, ses, su ve yangın yalıtımı gibi işlerin finansmanı için verilmektedir. Verimli ısıtma ya da soğutma kredisi klima, kazan, ısı paylaşımı sistemleri, tesisat, kombi, radyatör, doğalgaz abonelik işlemlerinin ve uygulamalarının finansmanı için verilmektedir. A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi ise bu cihazların finansmanını sağlayabilmeniz için alabileceğiniz EKOkredi ürünüdür. Bu cihazlar arasında hemen hemen tüm beyaz eşyalar bulunmaktadır. Eğer beyaz eşyalarınızı A sınıfı elektrikli cihazlarla değiştirmek isterseniz EKOkredi ürününden yararlanabilirsiniz. Verimli aydınlatma kredisi tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri finansmanı için alabileceğiniz EKOkredi ürünüdür. Güneş enerjisi kredisi ise güneş ile ısıtma ya da güneş enerjisinden elektrik üretimi finansmanı için yararlanabileceğiniz bir EKOkredi ürünü olarak sunulmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir