Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak

İnternet ve sanal alemin bu kadar gelişmesi ile para kazanma yolları da artık fiziksel hayattan sanal aleme taşınıyor. Türkiye ve dünyada hemen herkes artık internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca da, eskiden kapımıza kadar gelip ürünlerini tanıtan pazarlamacılar artık sanal dünyaya da taşınıyor. Herhangi bir yatırım yapmadan, evden çıkmadan, bilgisayar başında para kazanmanın […]


satis-ortakligi-yaparak-para-kazanilir-mi


İnternet ve sanal alemin bu kadar gelişmesi ile para kazanma yolları da artık fiziksel hayattan sanal aleme taşınıyor. Türkiye ve dünyada hemen herkes artık internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca da, eskiden kapımıza kadar gelip ürünlerini tanıtan pazarlamacılar artık sanal dünyaya da taşınıyor. Herhangi bir yatırım yapmadan, evden çıkmadan, bilgisayar başında para kazanmanın en çok tercih edilen yollarından biri satış ortaklığı yöntemi oluyor.

Bir başkasının ürününü satarak, üründen belli bir oranda komisyon alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kozmetik, sağlık ürünleri, elektronik ürünler ve daha birçok sektörden ürünün pazarlamasını yaparak, satış ortaklığı siteleri üzerinden ayda ortama 1000-5000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Artık sabahları erken kalkma derdi olmadan, trafik sıkıntısı, patron dırdırı çekmeden, sermayesiz iş imkanı ile kendi işinizin patronu olmanızı sağlayan satış ortaklığı yöntemini deneyebilirsiniz.

Bu alanda dünyada ve Türkiye’de binlerce site bulunuyor. Satacağınız bir üründen ortalama %40 ile %60 oranında komisyon alabilir ve her satışınızda en az 100 TL kar edebilirsiniz. Bu işten ne kadar kazanacağınız ise tamamen sizin yeteneğinize bağlı. Geniş bir çevreniz, farklı forum ve sayfalarda üyeliğiniz varsa, ürün satışı konusunda daha  şanslı olabilirsiniz. Çalıştığınız işten elde ettiğiniz kazanç size yetmiyorsa ve ek iş arıyorsanız, satış ortaklığı ile para kazanma fikri tam size göre.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir