QNB Finansbank İş Başvurusu 2017QNB Finansbank yeni finansçılarını arıyor. QNB Finansbank iş başvurusu 2017 yılında yapmak içim harekete geçebilirsiniz. Zira bankanın yeni yayımladığı iş ilanları ve yeni boş pozisyonlar mevcut. QNB Finansbank iş ilanlarının neler olduğunu görmek ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

QNB Finansbank yeni finansçılarını arıyor. QNB Finansbank 2017 iş ilanlarının neler olduğunu bu yazımız aracılığıyla öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. QNB Finansbank websitesinde insan kaynakları sayfasında iş ilanları yayımlanmakta ve boş pozisyonlar bildirilmektedir. QNB Finansbank bünyesinde çalışmak ve bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız bankaların insan kaynakları sayfasını sürekli takip etmeli ve hem duyurulara hem de güncel haberlere göz atmalısınız.

QNB Finansbank en yeni iş ilanı İstanbul Avrupa Yakası şubesine aranan Hukuk Müşavirliği Yönetim Kurulu Sekreteryası Yetkili Yardımcısı arandığını duyuran iş ilanıdır. Avrupa Yakasına ayrıca Emekli Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi ve Çağrı Merkezi Görevlisi (Emekli Adaylar) aranmaktadır. QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan şubesiz bankacılık hizmeti olan enpara.com için birden çok şehirde müşteri danışmanı aranmaktadır. Bildiğiniz gibi şubesi bankacılık hizmeti son zamanlarda müşterilerin en çok ilgi gösterdiği bankacılık hizmetidir. Bu yüzden bu alanda bankaların en çok ihtiyaç duyduğu personeller müşteri danışmanlarıdır. Siz de bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız enpara.com müşteri danışmanı arandığını duyuran iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Günümüzde bu alanda bu nitelikte personel ihtiyacı çok fazladır.

QNB Finansbank tüm Türkiye’de Bireysel Satış Temsilcisi aramaktadır. Tıpkı müşteri temsilcisi ilanı gibi bireysel satış temsilcisi ilanı da Türkiye’de en çok verilen ilanların başında gelmektedir. satış temsilcileri bankaların ihtiyaç duydukları personellerdir. Bu yüzden bu ilana da başvuru yapmanız mümkündür. QNB Finansbank tüm Türkiye’de Tüzel Satış Temsilcisi aramaktadır. İstanbul Avrupa Yakası şubesi için Teknoloji Satın Alma Yetkilisi ve Erzurum şubesi için engelli personel aramaktadır. Belirli sayıda engelli personellerin iş yerlerinde çalıştırılması zorunlu hâle getirildiği için bankalar da engelli personel aramaktadırlar. Engelli iseniz ve bankacılık alanında kariyer yapacaksanız QNB Finansbank’ın bu ilanı ile ilgilenebilirsiniz. Yine Erzurum QNB Finansbank şubesi için Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı aranmaktadır. Anında Bankacılık uygulamalarından biri olan telefon bankacılığının yaygınlaşmasının ardından işletmeler çağrı merkezi personellerine ve telefon bankacılığı müşteri danışmanlarına ihtiyaç duymuşlardır. Özellikle gece ve hafta sonu çalışacak personeller en çok ihtiyaç duydukları personellerdir.

QNB Finansbank tarafından yayımlanan ve düzenli olarak yenilenen iş ilanlarına ulaşmak için bankanın resmi websitesinde insan kaynakları sayfasına girebilirsiniz. İş ilanlarının yayımlandığı websitelerinin yanısıra bankalara ait websitelerine bakmanız yararlı olacaktır. Ayrıca bankalar yeni mezunlar, deneyimli çalışanlar ve stajyerler için düzenli olarak eğitimler açmakta kariyer günleri planlamaktadırlar. Bunları takip etmeniz ve bunlara katılmanız bankacılık kariyerinizi ileri seviyelere taşımanız açısından çok yararlı olacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir