Paranızı Gece Gündüz Hesabında DeğerlendirinParanızın yattığı yerden değerlenmesini mi istiyorsunuz? Birikiminiz varsa ve bunu değerlendirebileceğiniz bir tasarruf hesabı arıyorsanız çok avantajlı gece gündüz hesabından yararlanabilirsiniz. Gece gündüz hesabı, tasarruflarınızın gündüz çalışmasını, gece kazanmasını sağlar. Bunun nasıl olduğunu öğrenmek için yazımızı okuyun.

Avantajlı tanışma faiz oranı sunan gece gündüz hesabı Şekerbank’ın ürünüdür. Bu hesap, sizi vade bekleme derdinden kurtarır. Yani bu hesaba istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Ayrıca paranızı, vadenizi bozmadan çekebilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için gece gündüz hesabı açmanız yeterlidir. Gece gündüz hesabının avantajlarını ve bu hesabı açmak için izlemeniz gereken adımları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Gece gündüz hesabı Şekerbank tarafından birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilere sunulan çok avantajlı tasarruf ürünüdür. Bu ürün, size vadesiz mevduatın rahatlığını veren ve aynı zamanda vadeli mevduatın faiz kazancından yararlanmanızı sağlayan bir üründür. Gece gündüz hesabının faiz getirisini günlük kazanırsınız. Ayrıca hesabınızı ilk açtığınız zaman avantajlı tanışma faiz oranından yararlanırsınız. Bu faiz oranları ilk 45 gün geçerli olur. Gece gündüz hesabı günlük bankacılık işlemlerinizi tek hesaptan yürütmenizi sağlamaktadır. Tüm bu avantajlarının yanı sıra vadeniz bozulmadan havale ve EFT işlemlerinizi, otomatik ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik bireysel kredi, KMH ve kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gece gündüz hesabı sadece TL cinsinden açılır. Eğer bu hesabı açmak istiyorsanız sadece bir hesap açabileceğinizi not edelim.

Gece gündüz hesabı açmak oldukça kolaydır. Bunun için size en yakın Şekerbank şubelerinden birini ziyaret edebilir, internet bankacılığını kullanabilir ya da çağrı merkezini arayarak gece gündüz hesabı açabilirsiniz. Bu hesabı sıfır bakiye ile açmanız mümkündür. Ancak faiz kazancı elde edebilmek için hesapta bulundurmanız gereken tutar alt limit ve üst limit tutarında olmalıdır. Faizin işlemesi için hesabınızda bulundurmanız gereken en az tutar 2.000 TL, en çok tutar 100.000 TL’dir. Siz de gece gündüz hesabından yararlanarak birikiminizi değerlendirebilirsiniz. Bir günde hesabınızdaki paraya yansıtılacak standart faiz oranı %8,00 ve avantajlı tanışma faiz oranı %10,75 olarak belirlenmiştir. Eğer bir yıldan fazla süreyle bu hesapta 2.000 TL ve üstü tutarda birikiminiz varsa bu durumda birikiminize %10,00 oranında faiz uygulanmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir