Öğrenciyim Acil Paraya İhtiyacım Var Nereden Bulurum?


Özellikle de üniversite eğitiminin yüksek giderlerinin bulunması, başka şehirlerde okuyan öğrencilerin farklı pek çok giderinin olması ve öğrencilikte sosyal yaşantının daha hareketli olması gibi pek çok nedene bağlı olarak öğrenciler nakit ihtiyacı duymaktadır. Öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var diyen kişiler için pek çok seçenek sunulmaktadır.

Öğrenciye kredi veren bankalar bulunmakla beraber bu bankalardan kredi kullanmak istiyorum diyen öğrencilerin mutlaka 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Yine kredi kullanma şartları arasında yer alan belgelenebilir gelir şartı öğrencilerde aranmakta olup sadece çalışan öğrencilerin kredi kullanmalarına izin verilir. Bu nedenle çalışmayan ve 18 yaşından küçük olan öğrencilerin kesinlikle kredi kullanmaları mümkün değildir.

Öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var diyen öğrencilerin yapabilecekleri en iyi şey boş vakitlerini çalışarak geçirmeleridir. Öğrencilere part time iş imkanı sunan pek çok şirket bulunmakta olup özellikle de part time satış danışmanı pozisyonu için pek çok şirket üniversite öğrencilerini istihdam etmeyi tercih etmektedir. Zaten böyle bir işe başlanması halinde ücret bordrosu da edinileceği için kredi kullanmak ta mümkün olacaktır. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar olup kredi kartı olan kişilerin nakit ihtiyaç duymaları halinde kredi kartından taksitli nakit avans çekmeleri de mümkündür. Ancak kullanılan para kredi kartı limiti ile sınırlı olacağı için yüksek tutarda para çekilmesi mümkün olmayacaktır.

2 Yorum

 1. Susan james

  Ağustos 17, 2017 at 3:47 am

  Herhangi bir mali yardima mi ihtiyaciniz var? Bireysel Krediler? Isletme Kredileri? Ipotek kredileri? Tarim ve proje finansmani? Biz% 3 faiz oraniyla kredi veriyoruz! {Happyloanlink@outlook.com} ile iletisim kurun

  http://happyloanlink.yolasite.com/

 2. Susan james

  Ekim 12, 2017 at 7:54 am

  Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? İpotek kredileri? Tarım ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz! Temas: happyloanlink@outlook.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir