Odeabank Taşıt Kredisi


Odeabank kredi başvurusu


Taşıt almayı düşünüyorsanız Odeabank taşıt kredisi ile sizlerde rahat bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz. Odeabank taşıt kredisi uygun faiz ve vade oranlarına sahip olması sebebiyle pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Odeabank müşterileri için oluşturmuş olduğu taşıt kredisi kampanyalarında  düşük faiz ve uzun vade oranları ile müşterilerine en iyi fırsatlarda kredi imkanı sağlıyor.

Odeabank Taşıt Kredisi Başvurusu

Odeabank Taşıt Kredisi başvurusunu isterseniz size en yakın odeabank şubesi üzerinden kredi başvurusundan bulunabilirsiniz.Ayrıca odeabank internet sitesi üzerindende güncel krediler hakkında bilgi alabilir veya kredi başvurusundan bulunabilirsiniz veya odeabank telefon bankacılığı olan 444 8 444 numaradan kredi başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Odeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Odeabank güncel taşıt kredisi faiz oranları aşağıdaki gibidir.

6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
Taşıt Kredisi %1,39 %1,39 %1,39 %1,39 %1,39 %1,39
Yeni Arabam Taşıt Kredisi Kampanyası %1,39 %1,39 %1,39 %1,39 %1,39 %1,39

Odeabank Kredi Kampanyaları

Odeabank ayrıca özel gün ve haftalarda özel kredi kampanyaları düzenlemektedir.Bu kampanyalar normal taşıt kredilerine göre daha uygun vade ve faiz oranlarına sahiptir, sizlerde bu kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir