Nasıl Senetle Telefon Alırım ?Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birlikte telefonlar sürekli olarak değişiyor bu yüzden kredi kartına taksitle telefonunda kalkması telefon alırken senetle telefon  kavramını ortaya çıkardı. Senetle telefon nasıl alınır  diye soracak olursanız Simport,Evkur gibi birçok firma müşterilerine kredi kartı olmadan senet imza atmaları karşılığında telefon sağlıyor. Senetle telefon  alırken önemli olan taksit sayısını çok uzatmamak çünkü vade artıkça vade farkı oldukça büyük olacaktır. Senetle telefon veren yerler  sayısı sürekli olarak artıyor çünkü senetle telefon almak isteyenler oldukça fazla ve ya banka kredisi yada senet kullanılıyor.

Banka kredisi ile cep telefonu almak oldukça pahalıya geliyor senetle cep telefonu kredinin yanında uygun kalıyor. Özellikle büyük şehirlerde çok tercih ediliyor telefon fiyatları 3.000TL bulmasıyla talep sürekli artıyor. Senetle telefon almak oldukça kolay sadece sizin sicilinize bakılıyor ve senetlere imza atıyorsunuz borcunuzu ödedikçe senetlerinizi alıyorsunuz.

Eski usul bir ticaret olarak görülse de birçok kitle bunu kullanıyor. Senetle telefon alma özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile arttı. Birçok internet sitesi yine  senetle taksit yapmaya başladı senetle beyaz eşya yine popüler olmaya başladı. Ülkede yaşanan nakit sıkıntısı insanları ürün alırken senet kullanmaya itiyor. Senetlerin ödenmesinde de ciddi sıkıntı yaşamamak için bütçenize göre alım yapın. Sonucu icra ile bitebilir.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir