Masrafsız Kolay Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileri?


Konut Kredisi Almanın Şartları

Konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin karşılaştıkları en büyük sorunlardan biri de bankaların tahsil ettikleri konut kredisi masrafları tutarlarıdır. Bu tutarlar konut kredisi ekspertiz ücreti ile birleştiğinde bazen 3 bin liraya kadar çıkabildiği için konut satın alma esnasında zaten nakit sıkıntısı çeken kişileri daha da sıkıntıya sokar.

Bu nedenle masrafsız kolay konut kredisi kullanmak daha avantajlıdır. Bankalar dönemsel olarak düzenledikleri kampanyalar ile masrafsız mortgage kullanımına izin verirken aynı zamanda masrafı içinde konut kredisi kampanyaları da bulunmaktadır. Masrafı içinde ya da her şey dahil konut kredisi kampanyaları kullanıcılar için daha fazla nakit ihtiyacı duymalarını engellerken aynı zamanda masrafı uzun vadeli taksitlerle zorlanmadan ödemenizi kolaylaştırır.

Masrafsız konut kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank gibi özel bankaların yanı sıra düzenlenen dönemsel kampanyalar kapsamında Ziraat Bankası ve Halk Bankası konut kredisi kampanyaları ile de masrafı içinde konut kredisi kullanımına izin verilmektedir. Ancak masrafı içinde konut kredisi kullanmak isteyen kişiler daha yüksek konut kredisi faiz oranları ile kredi kullanacakları için sadece nakit sıkıntısı çeken kişilerin bu tip kredilere başvuruda bulunmaları önerilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir