Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileri?


Bankaların en büyük gelir kaynakları kullandırmış oldukları kredilerden elde ettikleri faiz geliridir. Bu nedenle tüm bankalar daha fazla kredi kullandırabilmek için birbirleri ile yarış halindedir. En çok kullanılan kredi tipleri arasında yer alan ihtiyaç kredisi ise bankaların birbirleri ile yarıştıkları en büyük alandır. İhtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyerek bankalar daha fazla kişiye kredi kullandırarak daha yüksek gelir elde etmeye çalışır.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu ihtiyaç kredisi kampanyaları ve duyurularını yakından takip etmeleridir. Masrafsız ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar arasında ilk sırada Ziraat Bankası yer almaktadır. Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kampanyasında müşterilerinden kredi masrafı almazken hayat sigortası yaptırılmasını zorunlu tutmaktadır.

Denizbank masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasında ise hem dosya masrafsız iade kullanımına izin verilmekte hem de düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. Ancak bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin internetten kredi başvurusu işleminde bulunmaları gerekmektedir. Buna ek olarak Denizbank Facebook kredisi ile de aynı koşullar sunulmaktadır.

Yapı Kredi Bankası internetten kredi başvurusu işleminde bulunan müşterilerine masrafsız kredi kullanmalarına izin vermektedir. Yapı Kredi masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu için Yapı Kredi SMS kredi başvurusunda bulunulması ya da internetten kredi başvurusu yapılması gerekmektedir. Şubelerden doldurulan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru formu için ise kredi dosya masrafı talep edilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir