Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 2016

Kredi kullanma konusunda yapılan basit hatalar nedeni ile pek çok kişi kredi reddi kararı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Oysaki yapılacak basit uygulamalar sonucunda kredi onayı alınması mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda aracı kurumlar devreye girmekte ve finans danışmanlığı hizmeti sunularak kişinin kesin bir şekilde kredi onayı alması sağlanmaktadır. Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin  Kredi çekilir […]


Esnafa 30 bin faizsiz kredi şartları

Kredi kullanma konusunda yapılan basit hatalar nedeni ile pek çok kişi kredi reddi kararı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Oysaki yapılacak basit uygulamalar sonucunda kredi onayı alınması mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda aracı kurumlar devreye girmekte ve finans danışmanlığı hizmeti sunularak kişinin kesin bir şekilde kredi onayı alması sağlanmaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 

Kredi çekilir ilanları aslında son derece dikkatli olunması gereken ilanlardır. Çünkü ne yazık ki insanların çaresizliğinden yararlanmak isteyen pek çok dolandırıcı bulunmaktadır. Kara listede olanlara kredi kullandırılması ya da sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bulunmadığı için asla bunlara inanılmaması gerekir.

Burada dikkatli olunması gereken nokta “adınıza kredi çekilir” ilanları veren kişilere asla önden kredi masrafı gibi hiç bir isim altında peşin ödeme yapmamanızdır. Zaten sizden kredi çekmek için para isteyen kişiler kesinlikle dolandırıcıdır ve bu kişilere para kaptırmamak adına asla peşin ödeme yapmamanız gerekir. Sizden böyle para isteyen kişilere vermeniz gereken cevap kredi çektiğimde alacağım paradan ödeme yaparım demektir.

Tefeciden Para Almak 

Bankadan kredi çekemiyorum ya da bankalar bana kredi vermiyor diyen kişilerin kullandıkları yöntemlerden biride tefeciden para almaktır. Ancak tefeciden para alanlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde pek çok kişinin yüksek faiz nedeni ile son derece pişman olduğu ve ödeme yaptıkları süre boyunca yüksek faizin altında ezildikleri görülmektedir. Bu nedenle tefeciden para almak ve sonrasında da tefeciden kurtulmak için çareler aramamak için mümkün olduğunca banka ödemelerini düzenli yapmak ve kredi notunu yüksek tutmak gereklidir.

Kolay Kredi Veren Bankalar 

Bazen düşük kredi notu ortalaması olsa da bankalar kredi verebilmektedir. Özellikle de belgelenebilir yüksek gelir sunan kişilere düşük tutarlı krediler verilirken yine altın teminatlı kredi kullanan kişilere bankalar kesinlikle kredi onayı vermektedir.

Bunun nedeni altının kolay bir şekilde nakde dönüştürülebilmesi ve bankanın sıfır risk ile kredi kullandırmasıdır. Bu nedenle düşük kredi notu olan kişilerin ipotekli kredi ya da altın teminatlı ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunması önerilir. Ancak kara listede olanlara bu şekilde de olsa yine de kredi kullandırılması kesinlikle mümkün değildir.

2 Comments

 1. ebru

  Temmuz 5, 2016 at 8:08 pm

  iyi gunler
  devlet memuruyum
  kredilerim var
  hepsini bir tek kredide toplayip trk yere borclu olayim istiyorum
  duzenli odemelerim oldu hep
  ta ki beni kamdirip elimde avcumdaki son parami alan kisi beni magdur edene dek
  ne olur yardim edin
  toplamda 80 bin tl lazim.ama suan 10 bin tl ye bile raziyim
  bayram sonu ayin 15 inde odemelerim var zorunlu
  avilen yardima ihtiyacim var
  5362827143

 2. emine

  Eylül 30, 2016 at 9:19 am

  acil 7500 tl. 24 ay vadeli 250 tl. geri ödemeli

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir