Kredi Notu Öğrenme Ücreti Ne Kadar?


5000 tl ihtiyaç kredisi veren bankalar

Kredi notunu öğrenmek ücretsiz olarak yapılabileceği gibi Findeks kredi notu sorgulaması ise ücretli yapılmaktadır. Kredi notunu öğrenme ücreti ise seçilen yönteme bağlı olarak belirlenmektedir. Örneğin ilk kez yapılan kredi notu sorgulama işlemlerinde ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti verilmekte olup kredi notu güncellemesi yapıldığı için ikinci kez yapılacak olan sorgulamak ücretlendirilmektedir.

İkinci kez yapılacak olan kredi notu sorgulama ücreti için Findeks internet sitesi üzerinden hizmet alınması durumunda 4.72 lira bedel talep edilmektedir. Findeks kredi notu sorgulamasında kredi notu ortalamasının yanı sıra yine ücretli olarak farklı pek çok alanda da hizmet verilmekte olup bu sayede kredi notu ortalamasının yükseltilmesi sağlanmaktadır.

Avea kredi notu öğrenme ve Turkcell kredi notu öğrenme servislerinde ise ücret yaklaşık olarak 9 lira civarında uygulanmaktadır. Ücretsiz kredi notu sorgulama hizmetleri de verilmekte olup bu bilgilerin kaynağı önemlidir. Ücretsiz kredi notu sorgulama siteleri kesinlikle güvenilir bilgiler vermemekte olup sadece bankaların, cep telefonu operatörlerinin ve Findeks kredi notu sitesinin verdiği bilgiler doğru olarak kabul edilebilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir