Kosgeb Hibe Kredi 2016

Kosgeb Hibe Kredi imkanları ile sizlerde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.Kosgeb ülkemizde yeni fikirlere destek vermek için oluşturulmuş bir oluşumdur.Kosgeb hibe kredi ile sizlerde 50.000 tl ye kadar karşılıksız.50.000 tl üzerini ise faizsiz olarak kredi kullanarak projelerinizi gerçeğe döndürebilirsiniz. Kosgeb Hibe Krediye Kimler Başvurabilir? Kosgeb hibe krediye projesi veya fikri olan fakat finansal sıkıntılar yaşayan herkes başvurabilir.Eğer […]


Kosgeb Kredi Şartları Nelerdir ?


Kosgeb Hibe Kredi imkanları ile sizlerde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.Kosgeb ülkemizde yeni fikirlere destek vermek için oluşturulmuş bir oluşumdur.Kosgeb hibe kredi ile sizlerde 50.000 tl ye kadar karşılıksız.50.000 tl üzerini ise faizsiz olarak kredi kullanarak projelerinizi gerçeğe döndürebilirsiniz.

Kosgeb Hibe Krediye Kimler Başvurabilir?

Kosgeb hibe krediye projesi veya fikri olan fakat finansal sıkıntılar yaşayan herkes başvurabilir.Eğer sizlerinde işleyen bir projeniz varsa ve bu projenizi büyütmek istiyorsanız kosgeb’e başvurarak daha kolay bir şekilde kredi kullanabilir ve bu şekilde projenizi daha hızlı bir şekilde yukarılara taşıyabilirsiniz.

Kosgeb Ne Kadar Hibe Kredi Vermektedir ?

Kosgeb üzerinden 70.000 tl ye kadar tamamiyle karşıklıksız olarak kredi kullanabilirsiniz.Kosgeb bu hibe krediyi size bir anda nakit olarak vermemektedir, bunun yerine şirket adına harcama yaptıkça faturasını getirerek geri alım yapabilmektesiniz.Hibe kredi dışında ayrıca sıfır faizli olarak da kredi kullanabilirsiniz.

Kosgeb’den Hangi Projeler Hibe Kredi Kullanabilir ?

Kosgeb üzerinden herkes başvuru yapabilir fakat bazı sınav ve testlerden geçen projeler kosgeb üzerinden hibe kredi alabilir.Kosgeb üzerinden hibe kredi alabilmeniz için önce kosgebin size ücretsiz olarak vermiş olduğu eğitimi almanız gereklidir, ardından projenizin iş yapabilirliği incelendikten sonra kosgeb tarafından ücretsiz hibe kredi kullanabilirsiniz.

1 Comment

  1. sevilay

    Mart 6, 2016 at 6:48 am

    kosgeb hibe kredide maksimum tutar nedir ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir