KOBİ’lere Özel Kredi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?KOBİ’lere özel kredi kampanyası sayesinde %1,15’ten başlayan faiz oranları ve 3 ay erteleme ile yeni yıl kredisi alabilirsiniz. Garanti Bankası tarafından düzenlenen bu KOBİ’lere özel kredi kampanyası hakkında bilgi almak ve nasıl başvuracağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Esnaf ve KOBİ iseniz 48 aya varan vadelerle kredi alabilir, KOBİ’lere özel kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası, yeni yıla giriş dolayısıyla ticarî taksitli kredi fırsatı sunuyor. KOBİ’lere özel kredi kampanyası sayesinde 3 ay ertelemeli krediden yararlanmanız mümkün. Kredi kampanyası detayları ve başvuru koşulları yazının devamında.

KOBİ’lere özel kredi kampanyası yeni yıl dolayısıyla esnaflar ve KOBİ’ler için düzenlenen bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık’a kadar başvurmanız gerekmektedir. 3 ay ertelemeli olmak üzere en az 12 ay vadeli en fazla 48 ay vadeli kredi alabilirsiniz. İkinci seçenek ise aylık eşit taksitli en az 1 ay ve en fazla 48 ay vadeyle kredi almaktır. Eğer ertelemeli kredi almak istiyorsanız en az 10.000 TL kredi almanız gerekmektedir. Bu koşulda üst limit bulunmamaktadır. Ancak aylık eşit taksitli kredi almak isterseniz bu durumda kredi alt limizi 1.000 TL’dir. KOBİ’lere özel kredi kampanyası dahilinde bireysel kredi alınamamakta ancak ticarî taksitli kredi alınabilmektedir.

KOBİ’lere özel kredi kampanyasından yararlanmak isterseniz yukarıda da belirttiğimiz gibi biresel olmamak koşuluyla iki şekilde kredi alabilirsiniz. Bunlardan biri 3 ay ertelemeli kredidir. Faiz oranları %1,15’ten başlamaktadır ki bu oranın diğer bankaların uyguladığı faiz oranlarına göre son derece avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. 3 ay erteleme fırsatından yararlanmak için en az 10.000 TL kredi almanız gerekmektedir. Eğer bu kadar yüksek tutarda krediye ihtiyacınız yoksa bu durumda aylık eşit taksitli en az 1 ay ve en fazla 48 ay vadeyle kredi alabilirsiniz. Bunun için de en az 1000 TL kredi almalısınız. Her iki durumda da avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Yeni yıl dolayısıyla bankaların düzenlediği KOBİ’lere özel kredi kampanyasından faydalanarak nakit para ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, işletmenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir