Kadın Girişimci Yönetici Okulu BaşlıyorKadın Girişimci Yönetici Okulu Garanti Bankası tarafından düzenlenen bir eğitim programıdır. Bu eğitim programı, iş sahibi olan kadınlara yönelik olarak düzenlenmektedir. Siz de Kadın Girişimci Yönetici Okulu eğitim programından yararlanmak istiyorsanız program hakkında daha  fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyun.

Kadın Girişimci Yönetici Okulu iş sahibi kadınların girişimcilik yönünü geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede kadınların işlerini büyütmeleri ve uluslararası alanda rekabet etmek için kendilerinde güç bulmalarını hedeflemektedir. İlk eğitim programının 7 Aralık 2016’da Manisa’da düzenlenmesi planlanmaktadır. Ancak bu eğitimlerin devamı da gelecektir. Eğitimler İzmir, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Antalya, Adana, Denizli, Eskişehir, Diyarbakır, Samsun, Kayseri, Trabzon, Hatay, Mersin, Kocaeli, Bodrum ve Alanya’da da gerçekleştirilecektir. Siz de iş sahibi bir kadınsanız bu eğitim programına katılarak vizyonunuz genişletebilir, kendinizi uluslararası alanda ön plana çıkarmak için gereken gücü toplayabilirsiniz. Kadın Girişimci Yönetici Okulu eğitim programının hangi tarihlerde ve hangi ilde yapılacağına yönelik bilgileri takip etmek için Garanti Bankası websitesine göz atabilirsiniz.

Kadın Girişimci Yönetici Okulu eğitim programı Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle düzenlenmektedir. Kadın girişimcilerin hedeflendiği bu program ücretsizdir. Bu programda kadın girişimcilerin, işletmelerini sürdürülebilir kılmak adına ihtiyaç duydukları donanımın oluşturması amaçlanmaktadır. Ayrıca kadın girişimcilere yeni bir vizyon kazandırmak da esas hedefler arasında yer almaktadır. Siz de Kadın Girişimci Yönetici Okulu  eğitim programına katılarak bu amaçları gerçekleştirmek ve söz konusu hedeflere ulaşmak istiyorsanız programa başvurmak için Garanti Bankası websitesini ziyaret etmeli ve yönetici okulu başvuru formunu doldurmaktır. Eğitime katılmak için çevrimiçi başvuru yapmalı ve 5-6 Aralık tarihlerinde kesin kayıt yaptırmalısınız. Ayrıca eğer Manisa’da bulunuyorsanız 09:00 – 17:00 saatleri arasında bilgilendirme ve kayıt yeri olan Manisa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret edebilirsiniz. Eğitim için belirlenen tarih aralığı 7 Aralık 2016 – 28 Aralık 2016’dır. Eğitim yeri Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonudur. Eğitimi başarıyla tamamlamanız durumunda Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM)’nden bir sertifika almaya hak kazanacağınızı da burada belirtelim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir