İş Bankası Yazar Kasa POS Kampanyası


Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından artık zorunlu hale getirilen Yazar Kasa POS için İş Bankası kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. HUGİN (Verifone) markalı yazar kasalar için İş Bankası özel kredi fırsatı sunuyor.

Hugin VX 675 yazar kasa POS cihazı alan ve bu cihazda İş Bankası POS yazılımı kullanmayı taahhüt eden kişilere İş Bankası POS cihazı kredisi ile cihaz başına 1.650 lira krediyi vade farkı ve dosya masrafı ödenmeden 18 ay vade seçeneği ile alınmasına izin verilmektedir.

İş Bankası Profilo yazar kasa kampanyası kapsamında ise sabit POS cihazı almak isteyen müşterilerine 380 lira, Profilo mobil POS’lar için ise 440 lira maxipuan yüklemesi yapılırken aynı zamanda ödemeleri 9 aya kadar taksitlendirme imkanı da sunulmaktadır.

İş Bankası ciro taahhüdü karşılığı yazar kasa POS almak için ise işletmelerin her ay belirli bir limit dahilinde POS cihazını kullanmayı taahhüt etmelerini talep etmektedir. İş Bankası Beko yazar kasa pos kampanyası kapsamında ise 300 lira maxipuan yüklemesi ve 9 taksit avantajı sunulmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir