İş Bankası Taşıt Kredisi

Son dönemde ülkemizde bulunan araç sayısı bir hayli arttı. Bu durumu hepimiz gerek şehirlerimizde yükselen trafik sorunundan gerekse akaryakıt satış rakamlarından takip edebiliriz. Bunun altında yatan en büyük neden nedenlerden biri şüphesiz insanımızın arabalara olan tutkusu. Zira pek çok vatandaşımız ev sahibi olabilmenin ardından araba sahibi olmak istiyor. Özellikle işi ve evi birbirine bir hayli […]


is-bankasi-tasit-kredisi


Son dönemde ülkemizde bulunan araç sayısı bir hayli arttı. Bu durumu hepimiz gerek şehirlerimizde yükselen trafik sorunundan gerekse akaryakıt satış rakamlarından takip edebiliriz. Bunun altında yatan en büyük neden nedenlerden biri şüphesiz insanımızın arabalara olan tutkusu. Zira pek çok vatandaşımız ev sahibi olabilmenin ardından araba sahibi olmak istiyor. Özellikle işi ve evi birbirine bir hayli uzak olanlar toplum taşımanın stresi ve yorgunluğu ile uğraşmak istemediği için araba sahibi olmak isteyebiliyor.

Ancak ülkemizde verilen maaş rakamları ile alınan vergiler nedeni ile bir hayli yüksek olan araba fiyatları arasında bir hayli uçurum bulunuyor. Bu farkın nasıl kapandığını ise hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz. Taşıt kredisi.
Araba sahibi olma tutkusunu en iyi analiz eden ve buna paralel olarak hizmetler üreten sektör bankacılık. Ülkemizde faaliyet gösteren pek çok banka bulunuyor. Bu bankalar müşterileri için en uygun taşıt kredisini sunabilmek için bir yarış içerisinde. Bu yarışın en öne çıkan isimlerinden biri de İş Bankası.

İş Bankası taşıt kredisi sayesinde dilerseniz birikiminizin üzerine çekeceğiniz ufak bir miktar ile dilerseniz de sıfır birikim ile taşıt kredisi çekebilirsiniz. Bu sayede ülkemizde pek çok insan araba sahibi olabilmektedir. Düşük faiz oranları ve kolay geri ödeme imkanı ile İş Bankası taşıt kredisini kullanabilirsiniz.
İş Bankası taşıt kredisi alabilmek için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilir; İş Bankası’nın şık tasarıma ve kullanışlılığa sahip internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir ya da  0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası çağrı merkezinden taşıt kredisinin şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir