İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası Faiz Oranları


Yeni bir ev sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçeğe çevirme konusunda ısrarlı olan İş Bankası konut kredisi kampanyaları ile çok uygun koşullar sunuyor. Banka farklı konut kredisi paketleri sunarken bu sayede konut kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerinin kendilerine en uygun olan kredi paketini seçmelerine de olanak sağlıyor. Paketlere göre İş Bankası konut kredisi faiz oranları değişmekle beraber banka sadece sabit faizli konut kredisi için faiz oranı belirtmektedir. Buna göre İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,25 olarak uygulanmakta olup diğer paketler için bilgi sadece şubelerden verilmektedir.

İş Bankası Sabit Faizli Konut Kredisi 

Krediyi kullandığı anda ödeyeceği taksitleri bilmek isteyen kişiler için sunulan sabit faizli mortgage kredisi kapsamında kredi onayı verildiği anda kredi hesaplaması yapılır ve ödeme tablosu oluşturulur. Bu kredinin en büyük avantajı ödeme planı içerisinde konut kredisi faiz oranları yükselse dahi sizin kredi planınızın bundan etkilenmemesidir.

İş Bankası Eşit Ana Para Ödemeli Konut Kredisi 

Sabit taksitli konut kredisi kullanmak isteyen ancak daha düşük kredi faiz oranları ile konut kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen bu kredi paketinde sabit taksitlerle beraber bir miktarda ana para ödemesi yapılmaktadır.

Her Şey Dahil Konut Kredisi 

Konut kredisi masrafları nedeni ile alacakları kredi tutarının eksilmesini istemeyen kişilere yönelik olarak geliştirilen her şey dahil mortgage kredi pakete ile tüm masraflar konut kredisi tutarına dahil edilmekte ve taksitle zorlanmadan ödenmesine izin verilmektedir.

Artan Taksitli Konut Kredisi 

İş Bankası artan taksitli konut kredisi paketinde evlerini ilk satın aldıkları dönemde daha düşük kredi taksit tutarı ödemek isteyen kişiler için özenle hazırlanmış bir pakettir. Bu paket kapsamında konut kredisi taksitleri ilerleyen yıllar ile beraber artar. Bu sayede artan maaşınız ile beraber konut kredisi tutarını ödemekte hiç zorlanmaz, borcunuzu kolaylıkla ödersiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir