İş Bankası 36 Ay Vadeli 5 Bin Lira Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği İş Bankası şubelerinde sizleri bekliyor. İş Bankası yeni yıl kredisi ile hem düşük faiz oranları hemde çok daha düşük kredi tahsis ücretleri sizleri bekliyor. Üstelik 50 bin lira kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere dosya masrafsız kredi kullanım imkanı sunuluyor.

İş Bankası 36 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilere yüzde 1,38 faiz oranı sunulurken sadece 26,25 lira kredi tahsis ücreti alınıyor. İş Bankası 5000 TL kredi kullanan kişilere aylık 185 lira taksitle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlıyor. Üstelik kredi notu ortalaması yüksek olan kişilere de toplamda 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkı veriliyor.

İş Bankası yılbaşı kredisi başvurusu için İş Bankası şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda İş Bankası SMS kredi başvurusu işleminde de bulunabilirsiniz. İş Bankası SMS kredisi için NAKİT yazdıktan sonra kimlik numaranızı, kredi tutarı ve aylık gelir tutarınızı yazmanız yeterli olacaktır. Ancak mesaja ekleyeceğiniz aylık gelir tutarınız mutlaka belgeleli olan gelir tutarınız olmalıdır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir