İş Bankası 10000 TL Kredi Kampanyası


İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi paketi olan 36 ay vadeli 10000 TL kredi için İş Bankası kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi 10 Bin TL kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere sadece yüzde 1,38 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuluyor.

İş Bankası kredi başvurusunda bulunan müşterilerinden sadece kimlik belgelerini talep ederken İş Bankası kredi dosya masrafı olarak ise 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerden 635 lira tahsil edilmektedir. Bu ücrete ek olarak yine 155 lira hayat sigortası tahsilatında bulunulmaktadır. 10 bin lira 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin aylık ödemeleri ise 370 lira olmaktadır.

Yani 370 lira taksitle 10 bin lira kredi kullandırılırken kredi geri ödemesi ise 13 bin 355 lira olarak hesaplanmaktadır. 10000 lira kredi kullanan kişilerden banka bunun karşılığında toplamda masraflar ve faizler dahil olmak üzere 4 bin 145 lira fazla tahsilatta bulunmaktadır. Vade süresinin kısaltılması durumunda daha düşük faiz uygulanacağı için bu kadar yüksek faiz ödemek istemeyen kişilerin 36 ay vadeli kredi yerine 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketlerine yönelmeleri daha doğru olacaktır. Düzenlenen İş Bankası kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir