ING Practica Kampı Başvuruları BaşladıING Practica Kampı başvuruları başladı. Başvurular 19 Eylül ile 15 Aralık 2016 tarihleri arasında alınıyor. Eğer siz de küresel kariyer yapmak istiyorsanız hemen başvuru yaparak kampa katılabilirsiniz. ING Practica Kampı hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

ING Practica Kampı başvuruları başladı. ING Bank’ın websitesinde insan kaynakları sayfasında yer alan duyuru “ING Practica Kampı ile kariyer hedeflerinizin sınırlarını genişletin!” sloganıyla yapılıyor. ING Practica Kampına katımanın belirli koşulları bulunuyor. Eğer siz de yazımızın devamında yer alan koşulları sağlıyorsanız ve kariyerinizi bankacılık alanında yapmayı hedefliyorsanız anlatacağımız yönergeleri takip ederek kampa başvuru yapabilirsiniz. Kamp tarihleri 23 – 24 Şubat 2017 olup, başvurular 15 Aralık 2016’da sona ermektedir.

ING Practica Kampı başvuru koşulları arasında üniversite 4. sınıf öğrencisi olmak ya da yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak vardır. Yani üniversite mezunları bu kampa katılamamaktadır. Ayrıca kişisel ve profesyonel gelişiminize katkıda bulunmak konusunda istekli olmanız ve çok iyi İngilizce bilmeniz de ING Practica Kampı’na başvurmak için gerekli koşullar arasında yer almaktadır. Bu koşullara sahipseniz, ING Bank websitesine girerek ve insan kaynakları sayfasında bulunan Hemen Başvur düğmesine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ING Practica Kampı hakkında merak ettiğiniz konular varsa Practica Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. ING Bank, kamp konusunda sizin önerilerinizi ve yorumlarınızı almaya açıktır.

ING Practica Kampı teması “Practica ile Global Kariyer Seni Bekliyor” şeklinde belirlenmiştir. İnsan kaynakları sorumluları bu kampta üniversite son sınıf (4.sınıf) ya da yüksek lisans son sınıf öğrencileriyle bir araya gelmeyi amaçlamaktadırlar. ING Practica Kampı’nın hedefi bu öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerine katkı sağlamaktır. ING Practica Kampı’nda ING Bank’ı yakından tanıyabilir, iş hayatını görebilir, bankacılık hakkında bilgi sahibi olabilir ve hem kişisel hem de profesyonel olarak ilerleme kaydedebilirsiniz.

ING Practica Kampı’nın en önemli avantajlarından biri kamp boyunca ING Bank’ın üst düzey yöneticileriyle tanışma olanağınızın olmasıdır. Ayrıca sınırlarınızı zorlayacak proje yarışmalarıyla potansiyelinizi göstermeniz de mümkün olmaktadır. ING Practica Kampı’nda verilen özel eğitimler ile kendinizi geliştirme şansı elde edebilir, yaratıcılığınızı açığa çıkarabilirsiniz. Kampta yeni arkadaşlar edinmeniz de olasıdır. Kampı başarıyla bitirdiğiniz takdirde ING International Talent Programme (IITP) sürecine dahil edileceğinizi de not edelim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir