ING Bank Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


kredi notu ingbank

Son dönemde düzenlediği kampanyalar ile oldukça ses getiren ING Bank yılbaşı kredi kampanyası ile adından söz ettirmeye kararlı görünüyor. İng Bank yılbaşı kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilere hem çok daha cazip ihtiyaç kredisi faiz oranları sunuyor hem de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor.

Yani kredisini şimdi alan kişiler ödemeye Mart ayında başlıyor. Şimdi al Mart’ta öde kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin yılbaşı kredi kampanyaları arasında İNG Bank ihtiyaç kredisi paketini tercih etmeleri yeterli oluyor. Sunulan kampanya kapsamında 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak ise yüzde 1,39 uygulanıyor. Diğer pek çok bankada ihtiyaç kredisi kullanım tutarı 50 bin lira ile sınırlanırken İNG Bank ise 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor.

Bankanın sunduğu kampanyadan yararlanarak ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin İNG  Bank şubeleri arasında kendilerine en yakın olanı kimlik, adres ve aylık gelir belgeleri ile ziyaret etmeleri yeterli oluyor. İNG Bank müşterisi olan kişiler için ise internet şubesi üzerinden online kredi başvurusu formu doldurmaları mümkün. Hatta kredi notu yüksek olan kişilerin hesaplarına tanımlı bulunan kredi limitleri dahilinde olan krediler tek bir başvuru ile hemen hesaplarına aktarılabiliyor…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir