ING Bank Kredi Kampanyaları 2015

Yaptığı reklam kampanyaları ile kullanıcı sayısını sadece birkaç yıl öncesine oranla hızla yükselten ve avantajlı kredi kampanyaları ile nakit ihtiyacı olan tüketicilere birçok fırsat sunan ING Bank, uygun faiz oranları ile kredi seçenekleri sunuyor. Yeni bir ev ya da yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? Koltuk takımınızı değiştirmenin zamanı geldi mi? Çamaşır ve bulaşık makineniz […]


ing-bank-kredi-kampanyalari-2015


Yaptığı reklam kampanyaları ile kullanıcı sayısını sadece birkaç yıl öncesine oranla hızla yükselten ve avantajlı kredi kampanyaları ile nakit ihtiyacı olan tüketicilere birçok fırsat sunan ING Bank, uygun faiz oranları ile kredi seçenekleri sunuyor. Yeni bir ev ya da yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? Koltuk takımınızı değiştirmenin zamanı geldi mi? Çamaşır ve bulaşık makineniz artık eski performansını gösteremiyor mu? Artık kendi işinizin sahibi olmak mı istiyorsunuz? Elinizdeki parayı değerlendirerek yeni bir yatırım için konut kredisi mi almak istiyorsunuz?

Tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden avantajlı krediler için ING Bank 2015 kredi kampanyaları hakkında sizlere bir yazı hazırladık.Sağlıktan eğitime, dekorasyondan var olan borçlarınıza kadar, en kısa sürede hızlı kredi fırsatı ING Bank’ta. 7/24 hizmet veren bankaya, haftanın her günü ve her saati kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmenize de gerek yok. TC kimlik numaranızı biliyorsanız ve elinizin altında bir cep telefonu varsa, başvurularınızı SMS ile de gerçekleştirmeniz mümkün. Peki, bankanın sunduğu kredi fırsatları, faiz oranları ve vade seçenekleri ne durumda? Gelin isterseniz ilk olarak ING Bank ihtiyaç kredilerine bir bakalım…

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ 

Faiz Oranları ve Ödeme Seçenekleri:

Kredinizi şimdi alıp ödemelere 2016’da başlamak kulağa nasıl geliyor? Ertelemeli ihtiyaç kredisi ING’de. Üstelik banka, kredi notu yüksek iyi bir finansal performansı olan banka müşterilerine, diğer müşterilere oranla daha uygun faiz seçenekleri ve kampanya fırsatları sunuyor. Kredi notu 1700’den daha yüksek olan, 1600 ile 1700 arasında olan ve kredi notu 1600 ve altında olan müşterilere uygulanacak faiz oranları farklılık göstermektedir. 4000 TL ile 50.000 TL arasında olan ihtiyaçlarınızda faiz oranları %1,64 ve bankanın ihtiyaç kredilerinde 36 aya kadar vade imkanı bulunuyor.

Örneğin 10.000 TL krediye ihtiyacınız var diyelim. 12 ay vade seçeneğinde aylık 944 TL, 24 ay vade seçeneğinde aylık 527 TL ve 36 ay vade seçeneğinde aylık 390 TL ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Bu oran ve tutarlar ING Bank sitesinden alınmış olup örnek amaçlıdır. Kredi notu 1700’ün üstünde olan tüketiciler için ise %1,64 yerine %1,54 faiz oranı avantajı sunulmaktadır. Bu durumda 10.000 TL ihtiyaç kredisi için 12 ay vadede 937 TL, 24 ay vadede 520 TL ve 36 ay vadede 383 TL ödersiniz. Kredi notunuzun yüksek olması hem kredi çekerken sorun yaşamamanızı, hem de diğer tüketicilere göre daha düşük faiz oranlarından yararlanmanızı sağlar.

ING BANK TAŞIT KREDİSİ

0 ve 2.el araçlarınız için uygun ödeme seçenekleri ile taşıt kredisi veren ING Bank, 50.000 TL ye kadar kredi imkanı sunuyor. Ayrıca şunu da belirtelim, taşıt kredisi için kullanabileceğiniz kredi tutarı, araba değerinin %70’i kadardır. 48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kullanmak isteyen bir tüketicinin aylık ödemesi gereken tutar 1522 TL ve toplam geri ödeme miktarı 73.000 TL’dir. Bankanın aylık faiz oranı %1,39 ve kredi tahsis ücreti 520 TL’dir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir