İhtiyaç Krediniz Facebook’taİhtiyaç kredisi almak istediğinizde başvurunuzu Facebook’tan yapmanız mümkün. Denizbank, müşterilerine Facebook’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapma olanağı sunuyor. Üstelik Facebook Kredisi aldığınızda çok avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Facebook Kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Krediye ihtiyaç duyduğunuzda telaşlanmadan, belge peşinde koşmadan ve kefil aramakla uğraşmadan kolay ve hızlı şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Facebook’a girmeniz yeterlidir. Denizbank Facebook Kredisi, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor. Denizbank, müşterilerinin zihinlerinde sosyal medya aracılığıyla kredi başvurusu alan banka olarak yer etmeye başladı. Krediye ihtiyacınız varsa Denizbank Facebook sayfasından şimdi 48 aya varan vadelerle 55.000 TL ihtiyaç kredisi almanız mümkün. Gelir belgesiz kredilerin en hızlıları arasına girebilecek nitelikler taşıyan Denizbank Facebook Kredisi, başvurunuza en hızlı cevabı almanızı da sağlamakta. Facebook Kredisi’nin çok sayıda avantajı da bulunmakta. Bunlar arasında en önemlisi kefil aramak zorunda olmamanızdır. Diğer bir avantajı, tüm gelir belgesiz kredi türlerinde olduğu gibi evrakla ve formaliteyle uğraşma zorunluluğu bulunmamasıdır. Öyle ki, resmî daireleri dolaşmak gibi, elinizde kâğıtlarla oradan oraya koşuşturmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kolay ve hızlı şekilde, sadece Denizbank sayfasına girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Facebook Kredisi başvurusu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızın devamında er alan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Denizbank Facebook Kredisi için başvuru yapmak oldukça kolaydır. Bunun için öncelikle Denizbank Facebook sayfasına girmelisiniz. Denizbank Facebook sayfasında başvurunuzu gerçekleştirmek için gerekli form karşınıza çıkacaktır. Bu formda ilgili kısımlara T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girdiğiniz zaman kredi talebiniz bankaya iletilecektir. Kredi başvurunuza onay verilip verilmediğine dair bilgi yani kredi başvurunuzun cevabı Denizbank tarafından cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. Yani SMS ile başvuru yapmak yerine Facebook aracılığıyla başvuru yaparak hem daha hızlı şekilde başvuru yapmakta hem de avantajlı faiz oranlarından yararlanmaktasınız. 12 ay vadeyle 10.000 TL kredi aldığınızda aylık faiz oranı %1,35 şeklinde belirlenmiştir. Aylık taksit tutarı ise 924 TL olmaktadır. 10.000 TL krediyi 24 ay vadeyle almak isterseniz aylık faiz oranı %1,45 olmakta, aylık taksit tutarı 513 TL’ye düşmektedir. Eğer aynı tutarda krediyi 36 ya da 48 ay vadeyle almak isterseniz aylık faiz oranı %1,48’e çıkmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi websitesini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir