Hibe Kredi Almanın Püf Noktaları Nelerdir ?Hibe kredisi almak oldukça zor bir hale geldi nedeni ise  Hibe kredisi başvurusu  oldukça zor bir hale geldi. Ülkemizde birçok işletme hibe kredisi alıp firmasını büyütmek istiyor. Hibe kredisi ile sizlerde firmanızı büyütmek için yazımızı dikkatli okuyunuz. Hibe kredisi alma şartları Kosgeb üzerinden hibe kredisi alabilirsiniz. Birçok firmaya hibe veren kuruluş belli şartları yerine getirmenizi istiyor.  Hibe kredisi almak için Kosgeb şubelerine ise gidip kurslarda başarılı olmanız gerekiyor.

Bu kurs süresince Kosgeb uzmanlarının istedikleri yönünde projenizi şekillendirmeniz  gerekiyor. Kosgeb uzmanları sizlerin projelerinizi olumlu veya olumsuz yönde eleştirirler. Hibe kredisi almanın kolay yolu ise kaliteli bir proje yapmanız ve kurslarda başarılı olmanız gerekiyor. Hibe kredisi ile sizlerde kursu tamamladıktan sonra çok kısa sürede projenize başlarsınız. Kosgeb Hibe kredisi sayesinde kurulan birçok işletme var sizlerde işletmenizi büyütmek için bu krediye ihtiyaç duyarsınız. Kosgeb bankalar gibi kredi sağlamaz sadece ekonomiyi canlandırmak için Hibe verir.

Hibe kredi veya destek almak için öncelikle Kosgeb hibe kredisi başvurusu  yapmak için Kosgeb resmi sitesini kullanabilirsiniz. Başvurunuzu yaparak belli dönem beklemeniz gerekiyor Kosgeb başvuruları oldukça yoğundur. Kosgeb Hibe kredisi ne kadar diye soracak olursanız 30.000 TL geri ödemesiz hibe kredisi verilecektir. 70.000TL ise projenize göre sıfır faizli kredi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir