Garanti’den İhtiyaç Kredisi FırsatıGaranti Bankası ihtiyaç kredisi fırsatı sayesinde ihtiyaç kredinizi çok düşük faiz oranlarıyla alabilir, nakit gereksiniminizi karşılayabilirisiniz. Garanti Bankası çok hızlı ve kolay başvuru süreci ve avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor.

Eğer nakit para gereksiniminiz varsa ve düşük faiz oranlarını yakalamak istiyorsanız Garanti Bankası’nın sunduğu bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. 48 aya varan vadelerle Garanti Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredilerini %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla alabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı ertelemezsiniz.

Garanti Bankası tarafından müşterilere sunulan ihtiyaç kredisi için başvurular Garanti İnternet’ten ya da Garanti Cep’ten yapılabilmektedir. Bu ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak için Garanti Bankası şubesine gitmenize gerek yoktur. Garanti İnternet’ten ya da Garanti Cep’ten daha önce yapılan kredi başvurularının da tamamlanması mümkündür. Üstelik kredi talebinizin onaylanması durumunda paranız hesabınıza aktarılır ve kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Meselâ 25.000 TL’lik krediyi 48 ay vadeyle almanız durumunda faiz oranı %1,33 ve bu kredinin geri ödeme taksitleri 749,51 TL olacaktır.

Bu kredi tutarı için kredi tahsis ücreti 125 TL’dir. 50.000 TL krediyi 48 ay vadeyle almanız durumunda ise geri ödeme taksitleriniz 1427,69 TL’ye çıkacak ve faiz oranı %1,14’e düşecektir. Ayrıca kredi tahsis ücreti de 250 TL olacaktır. Eğer Garanti Bankası’nın maaş müşterisi iseniz Garanti İnternet’ten ya da Garanti Cep’ten 50.000 TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ancak Garanti Bankası maaş müşterisi değilseniz söz konusu kanallardan talep edebileceğiniz kredi üst limiti 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Yani daha yüksek kredi talebinden bulunmak için Garanti Bankası şubelerinden birini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kredi başvurusu yapmadan önce kredi risk raporunuzu almak için uğraşmanıza gerek yoktur. Kredi Kayıt Bürosu kredi risk raporunuzu Garanti İnternet’ten almanız mümkündür. Bu kredi, bireysel ihtiyaç kredisi olup, en az vadesi 3 ay ve en çok vadesi 48 ay olabilmektedir. İnternet şubesi kullanıcısıysanız ibraz etmeniz gereken tek belge nüfus cüzdanınızdır. Ancak internet şubesi kullanıcısı olmamanız hâlinde banka ek belgeler ibraz etmenizi şart koşabilir. Ayrıca ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak için Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir