Garanti Bankası Yarıyıl İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Garanti Bankası Kredi Notu

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden Garanti Bankası yarıyıl ihtiyaç kredisi kampanyası ile hem esnek ödeme seçenekleri hem de düşük kredi faiz oranları sunuyor. Sizde ihtiyaç kredisi başvurusu için hemen Garanti Bankası internet şubesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi Garanti Bankası şubeleri üzerinden de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilen Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi başvurusunda bulunulmak isteyen kişilere yüzde 1,43 faiz oranı üzerinden kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. Şubelerden yapılan kredi başvurularında 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yüzde 1,52 faiz oranı uygulanırken kredinin aylık ödemesi ise 381 lira olmaktadır.

15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise faiz oranı yüzde 1,47 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli kredi kullanılması durumunda aylık ödeme 566 lira seviyesine yükselmektedir. En çok tercih edilen kredi paketlerinden biri olan 36 ay vadeli 20 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde ise aylık ödeme 749 lira olurken kredi faiz oranı ise yüze 1,43 olarak uygulanmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir