Garanti Bankası Öğretmenler Günü Konut Kredisi Kampanyası


24 Kasım öğretmenler günü için son derece anlamlı bir kampanya düzenleyen Garanti Bankası konut kredisi fırsatları ile ev almak isteyen öğretmenlerin bu hayallerini gerçeğe dönüştürmeleri konusunda yardımcı oluyor. Garanti Bankası konut kredisi kampanyası kapsamında hem öğretmenlere daha düşük konut kredisi faiz oranları sunuyor hem de 250 lira bonus hediye kazandırıyor.

31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak olan Garanti Bankası öğretmenler günü kampanyası kapsamında öğretmenler ya da eşleri öğretmen olan kişiler tarafından yapılan konut kredisi başvuru formunun kabul edilmesi durumunda 250 lira bonus kredi kartına puan yüklenecek olup kampanyadan yararlanmak için başvuru işlemlerinin mutlaka 31 Aralık 2015 tarihine kadar tamamlanmış olması ve kredi kullandırımının gerçekleşmiş olması şartı bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında kazanılan bonus paralar Bonus Kredi Kartı ya da Garanti Bankası Paracard üzerinden Şubat ayında yatırılacak olup kampanyadan 250 lira bonus para kazanılabilecektir. Kazanılan bonus paraların harcanması için belirlenen son tarih ise Nisan ayı olup 8 Nisan tarihine kadar kullanılmayan bonus paralar ne yazık ki geçerliliklerini yitirerek iptal edilecektir…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir