Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2016


Kira öder gibi ev sahibi olmak hayalleri kuranların tek çıkış yolu olan konut kredisi paketleri artan kredi faiz oranlarına rağmen hala ev sahibi olmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Elinde yeteri kadar nakit birikimi olmayan ve kira ödeyen kişilerin kira ödemek yerine kendi evlerinin taksitlerini ödemelerini amaçlayan sistemde artan konut kredisi faiz oranları ne yazık ki tüketicilerin belini bükmeye devam ediyor.

Diğer bankalarda olduğu gibi Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları 2016 yılında yükseliş eğiliminde olmakla beraber anlaşmalı konut kredisi projelerinde ise daha avantajlı faiz oranlarından yararlanma imkanı sunulmaktadır. Diğer bankalar ile kıyaslandığında yine de oldukça uygun seviyelerde olduğu görülen Garanti Bankası konut kredisi faizi dönemsel kredi kampanyaları ile aşağılara çekilebilmektedir.

Yine kredi notu yüksek olan kişilerin kredi kullanmaları çok daha kolay olduğu için bu kişilere özel olarak kredi faiz oranları biraz daha aşağıya çekilebilmektedir. Bu nedenle Garanti Bankası konut kredisi başvurusu işleminde bulunmadan önce müşteri temsilcisi ile görüşülerek size özel bir konut kredisi teklifi hazırlanmasını talep etmeniz sizin lehinize olacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir