Garanti Bankası İnternet Şifresi Nasıl Alınır?


Hem zamandan hem de bankaların işlem masraflarından tasarruf etmek isteyen kişilere büyük kolaylıklar sunan Garanti Bankası internet şubesi kullanımı diğer bankaların internet şubeleri ile kıyaslandığında çok daha kolaydır. Pek çok banka ilk kez internet şubesi kullanmak istiyorum diyen müşterilerini hesaplarının olduğu şubelere yönlendirirken Garanti Bankası internet şubesi için ise pek çok kolaylık sunulmaktadır. Peki, Garanti Bankası internet şifresi nasıl alınır?

Bunun için tek yapmanız gereken hemen Garanti Bankası internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmaktır. Garanti Bankası internet sitesinin sağ üst köşede yer alan bireysel bankacılık linkini tıklayarak açılan pencerede “parola al” linkini tıklamanız durumunda sizden istenen kişisel doğrulama bilgilerinizi vermeniz halinde şifrenizi oluşturacağınız ekrana ulaşmanız sağlanır.

Şifrenizi oluştururken doğum tarihi ve birbirini takip eden sıralı numaralar kullanmanız kolay tahmin edilebilir olması açısından izin verilmeyen şifreler arasında yer almaktadır. Şifrenizi unutmamak adına akılda kalır bir şifre oluşturmaya dikkat etmeniz gerekirken bu şifreyi kötü niyetli kişilerin eline geçme riski bulunmadığı için yazılı olarak saklamamanız çok önemlidir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir