Garanti Bankası Dosya Masrafsız Yılbaşı Kredisi Kampanyası


Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı sunan Garanti Bankası yılbaşı kredisi kampanyası ile ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden de indirime gidiyor. Sizde hemen yılbaşı kredi kullanabilir bu sayede nakit ihtiyaçlarınızı giderirken ödemelerinizi ise zorlanmadan taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankaların 3 ay ertelemeli yılbaşı kredi kampanyaları sunduğu bu günlerde Garanti Bankası ise masrafsız ihtiyaç kredisi kullanımına izin verirken aynı zamanda düşük tuttuğu kredi faiz oranları ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi amaçlıyor. Sizde hemen Garanti Bankası facebook sayfası üzerinden online kredi başvuru formu doldurabilir, daha düşük faiz oranlarından yararlanarak yeni yıla borçsuz olarak girebilirsiniz.

Yeni yılda kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirmenizi sağlayacak olan bu kredi paketi ile ödemelerinizi aylık taksitlere böldürerek zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Garanti facebook sayfası üzerinden kredi başvuru formu doldurabilir, Garanti Bankası SMS kredi başvuru başvurusu işleminde bulunabilir ya da Garanti Bankası şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Fikret

    Kasım 29, 2015 at 5:45 am

    Bilgi için teşekkürler garanti Bankası gene en iyi kampanyayı yapmış

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir