Garanti Bankası Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası


İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen ancak dosya masrafı ödeyerek kredi tutarını eksiltmek istemeyen kişilere çözüm sunan Garanti Bankası dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacı duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeyi sürdürürken aynı zamanda en çok kredi kullandıran banka olma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Garanti Bankası 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık 379 lira ödeme ile nakit ihtiyaçlarını giderme şansı verirken kredinin dosya masrafı olmadığı için sadece sigorta ücreti tahsil edilerek kredi tutarı nakit olarak ödenmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise bu kampanyaya özel olarak yüzde 1.49 olarak uygulanmakla beraber dosya masrafı ödenmediği için kredi faiz oranı biraz daha yüksek olarak uygulanmaktadır.

Bankanın internet sitesini ziyaret ederek Garanti Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinize en uygun olan kredi faiz oranını belirlemeniz durumunda Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu içinde internetten kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Buna ek olarak Garanti Bankası SMS kredi başvurusu ve Garanti Bankası şubeleri üzerinden şahsen kredi başvurusunda da bulunma imkanınız bulunmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir