Garanti Bankası 36 Ay Vadeli 5 Bin Lira Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Yılbaşı kredisi kullandıran bankalar arasında kendisine yer bulan Garanti Bankası oldukça cazip koşullar sunuyor. Özellikle de düşük miktarlı kredi kullanmak isteyenlere yönelik sunulan yeni yıl kredisi ile 36 ay vadeli kredi kullanımı mümkün kılınıyor.

36 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri sadece 193 lira olurken kredi kullandırımı karşılığında banka sadece 25 lira ihtiyaç kredisi dosya masrafı tahsil ediyor. İhtiyaç kredisi hayat sigortası karşılığında ise banka yine çok düşük bir rakam olan 75 lira tahsilatta bulunuyor.

Garanti Bankası yılbaşı kredisi başvurusu için Garanti Bankası şubeleri yetkili kılınırken bunun için Garanti Bankası ihtiyaç kredisi evrakları arasında yer alan kimlik, adres ve aylık gelir belgeleri ile başvuruda bulunulması yeterlidir. Yine Garanti Bankası internet sitesi üzerinden de online kredi başvurusu işleminde bulunulmasına olanak verilmekte olup bunun için bankanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu ziyaretinizin ardından kredi başvuru butonunu tıklamanız ve ardından da açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir